О компании

Mes esame Dmitrij Lučinkin ir Elena Luchinkina - manikiūro ir pedikiūro priemonių prekinio ženklo PNS Cosmetics įkūrėjai. Jau daugiau nei 7 metus dirbame bei plečiame savo veiklą ir siekiame pasidalinti žiniomis, kurias kaupiame jau 18 metų! Per šiuos metus naujiems ir jau patyrusiems manikiūro meistrams suteikėme galimybę ne tik įgyti naujų žinių Elenos Luchinkinos nagų mokykloje, tačiau ir padėjome atrasti PNS Cosmetics prekinį ženklą, kuris pavergė ne vieno profesionalaus manikiūro meistro širdį.

Per savo ilgą patirtį priemonių skirtų nagams versle mes įgijome neapsakomai didelį kiekį žinių ir galime didžiuotis, kad mūsų produktai yra gaminami atsižvelgiant į meistrų poreikius, nepriekaištingą kokybę ir lengvą bei patogų darbą su priemonėmis.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atrasti tik kruopščiai ir patikimai kurtas bei atrinktas priemones, kurios yra vertinamos daugelio manikiūro ir pedikiūro meistrų. PNS Cosmetics asortimentą sudaro visos reikalingos priemonės skirtos profesionaliam, kokybiškam ir saugiam meistro darbui salone. Asortimente atrasite tokias prekes kaip gelinis lakas, gelis, poligelis, viršutinis ir apatinis gelinio lako sluoksnis, geliniai dažai, nagų dekoravimo priemonės, įvairūs manikiūro ir pedikiūro instrumentai, rankų ir odelių priežiūros priemonės ir kt.

Visas priemones taip pat galite įsigyti ir mūsų firminėje parduotuvėje, kurią esame įkūrę Vilniuje adresu Gabijos g. 32.

PNS Cosmetics išskirtinumai

  • Skiriame itin daug dėmesio priemonių kokybei, jų saugumui, patogumui ir prieinamumui.
  • Visi mūsų produktai atitinka Europos kokybes standartus ir yra saugūs naudoti.
  • Prieš patenkant į rinką kiekvienas produktas yra ypač kruopščiai ištestuojamas.
  • Platus asortimentas, kuris nuolatos papildomas naujienomis.
  • Patirtis šioje sferoje leidžia meistrams pasiūlyti priemones, kurios yra arti idealo.

Kviečiame jus bendradarbiauti!

Mes plečiame savo verslą ir ieškome distributorių Lietuvoje ir už jos ribų! Jei norite prekiauti PNS Cosmetics priemonėmis savo mieste ar šalyje, susisiekite su mumis telefonu +37067342106 arba elektroniniu paštu euprofcosmetic@gmail.com.

Rekvizitai:

Buveinės adresas: Gabijos g. 32, Vilnius

Tel.: +3706 734 2106

El. paštas: euprofcosmetic@gmail.com

Dmitrij Lučinkin

IDV: 981153

Bankas: Paysera

A/s: LT443500010003824824

PVM kodas: LT100014235015

Kaip mus rasti?