Grožio salonas L studio

Pirmąjį grožio saloną atidarėme 2019 m. Laisvės pr. 77F, Vilniuje. Kuriame meistrės teikia išskirtinai tik paslaugas susijusias su nagų priežiūra.

Idėja žengti pirmąjį žingsnį ir atidaryti savo grožio saloną kilo po 15 metų praktikos nagų sferoje, po 8 metų manikiūro meistų mokymo praktikos ir ilgametės patirties gaminant bei parduodant savo prekės ženklo profesionalias priemones nagams. Mes sukūrėme platų tinklą, kuris vienija grožio salonus, mokyklą ir profesionalias priemones nagams.

Taip pat gožio salono įkūrimo link pastūmėjo ir Elena Luchinkina nail school mokiniai. Per mokytojavimo karjerą pamatėme daugybę talentingų ir nuoširdžiai mylinčių savo darbą manikiūro meistrų, kurie įkvėpė mus sukurti vietą, kurioje žmonės gautų kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Kur kokybė, profesionalumas, sterilumas, švara, išskirtinis dėmesys klientui ir jauki aplinka yra pirmoje vietoje – tai ir yra mūsų darbo filosofijos aspektai, kuriuos mums pavyko įgyvendinti jau su pirmojo L.STUDIO salono įkūrimu.

Pirmasis grožio salonas mums suteikė stiprybės sukurti ir antrąjį, kurį atidarėme 2022 m. Gabijos g. 32, Vilniuje. Šis salonas kiek skiriasi nuo pirmojo: jei Laisvės pr. įkurtas grožio salonas buvo sukurtas kaip išskirtinai teikiantis tik paslaugas susijusias su nagais, tai Gabijos g. L.STUDIO buvo pradėtos teikti platesno profilio paslaugos. Tai buvo naujas tikslas, kurį neabejotinai įgyvendinome visu šimtu procentų, nors neneigsime – kelias šio tikslo link buvo nepaprastai sunkus.

Grožio salonas Gabijos g. 32 taip pat suvienijo meistres, kurios kartu su mumis eina ta pačia linkme bei kurioms paslaugų kokybė ir profesionalumas pirmoje vietoje. Kiekvienas mūsų komandos narys yra vienos didelės šeimos dalis.

Mes niekada nestovime vietoje ir nuolat tobulėjame salono valdymo kryptimi. Nepaisant mūsų ilgametės patirties nagų sferoje, salonų kryptis yra visiškai kita šaka ir mums ne tik teko, bet ir su kiekviena diena vis dar tenka mokytis iš naujo skiriant šiai krypčiai daugybę laiko.

Didžiuojamės, kad mūsų komandos merginos turi galimybę nuolat tobulinti savo žinias Elena Luchinkina nail school manikiūro mokykloje ir taip suteikti L.STUDIO grožio salonų klientams pačios aukščiausios kokybės paslaugas. Visas savo komandos nares – manikiūro meistres – apmokome ir leidžiame joms teikti tik tas paslaugas, kurias jos tikrai išmano ir kurias teikdamos jaučia malonumą. Mokome ne tik manikiūro/pedikiūro/nagų priauginimo technikų, tačiau ir padedame joms tinkamai pasirūpinti klientais randant išeitis iš pačių kebliausių situacijų bei sugebėti įgyvendinti visus klienčių norus.

2022 m. abu L.STUDIO grožio salonai tapo labiausiai vertinami platformoje Treatwell ir gavo „Top Rated 2022“ ženkliukus! Tai tik įrodo, jog mūsų grožio salonai yra vertinami už paslaugų kokybę, meistrių profesionalumą, malonią aplinką ir išskirtinę švarą. Įsitikinkite tuo apsilankę mūsų salone.

Grožio salonas: teikiamos paslaugos

Pirmasis (Laisvės pr. 77F, Vilnius) grožio salonas teikia su nagais susijusias paslaugas bei antakių procedūras. Jame jums gali būti atliktos šios procedūros:

Nagų priauginimas

Manikiūras

Pedikiūras

Nagų priauginimas ir korekcija

Antakių korekcija ir dažymas

Gabijos g. 32, Vilniuje įsikūręs grožio salonas teikia įvairesnes paslaugas. Čia jums gali būti atlikta:

Nagų priauginimas

Manikiūras

Pedikiūras

Nagų priauginimas ir korekcija

Antakių korekcija ir dažymas

Makiažas

Plaukų kirpimas

Plaukų dažymas

Šukuosenos

Plaukų procedūros

Veido srities depiliacija

Meistrų darbai

Daugiau meistrių darbų galite rasti mūsų Facebook paskyroje: L.Sudio Elenos Lučinkinos grožio salonas.

Pirmąjį grožio saloną atidarėme 2019 m. Laisvės pr. 77F, Vilniuje. Kuriame meistrės teikia išskirtinai tik paslaugas susijusias su nagų priežiūra.

Idėja žengti pirmąjį žingsnį ir atidaryti savo grožio saloną kilo po 15 metų praktikos nagų sferoje, po 8 metų manikiūro meistų mokymo praktikos ir ilgametės patirties gaminant bei parduodant savo prekės ženklo profesionalias priemones nagams. Mes sukūrėme platų tinklą, kuris vienija grožio salonus, mokyklą ir profesionalias priemones nagams.

Taip pat gožio salono įkūrimo link pastūmėjo ir Elena Luchinkina nail school mokiniai. Per mokytojavimo karjerą pamatėme daugybę talentingų ir nuoširdžiai mylinčių savo darbą manikiūro meistrų, kurie įkvėpė mus sukurti vietą, kurioje žmonės gautų kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Kur kokybė, profesionalumas, sterilumas, švara, išskirtinis dėmesys klientui ir jauki aplinka yra pirmoje vietoje – tai ir yra mūsų darbo filosofijos aspektai, kuriuos mums pavyko įgyvendinti jau su pirmojo L.STUDIO salono įkūrimu.

Pirmasis grožio salonas mums suteikė stiprybės sukurti ir antrąjį, kurį atidarėme 2022 m. Gabijos g. 32, Vilniuje. Šis salonas kiek skiriasi nuo pirmojo: jei Laisvės pr. įkurtas grožio salonas buvo sukurtas kaip išskirtinai teikiantis tik paslaugas susijusias su nagais, tai Gabijos g. L.STUDIO buvo pradėtos teikti platesno profilio paslaugos. Tai buvo naujas tikslas, kurį neabejotinai įgyvendinome visu šimtu procentų, nors neneigsime – kelias šio tikslo link buvo nepaprastai sunkus.

Grožio salonas Gabijos g. 32 taip pat suvienijo meistres, kurios kartu su mumis eina ta pačia linkme bei kurioms paslaugų kokybė ir profesionalumas pirmoje vietoje. Kiekvienas mūsų komandos narys yra vienos didelės šeimos dalis.

Mes niekada nestovime vietoje ir nuolat tobulėjame salono valdymo kryptimi. Nepaisant mūsų ilgametės patirties nagų sferoje, salonų kryptis yra visiškai kita šaka ir mums ne tik teko, bet ir su kiekviena diena vis dar tenka mokytis iš naujo skiriant šiai krypčiai daugybę laiko.

Didžiuojamės, kad mūsų komandos merginos turi galimybę nuolat tobulinti savo žinias Elena Luchinkina nail school manikiūro mokykloje ir taip suteikti L.STUDIO grožio salonų klientams pačios aukščiausios kokybės paslaugas. Visas savo komandos nares – manikiūro meistres – apmokome ir leidžiame joms teikti tik tas paslaugas, kurias jos tikrai išmano ir kurias teikdamos jaučia malonumą. Mokome ne tik manikiūro/pedikiūro/nagų priauginimo technikų, tačiau ir padedame joms tinkamai pasirūpinti klientais randant išeitis iš pačių kebliausių situacijų bei sugebėti įgyvendinti visus klienčių norus.

2022 m. abu L.STUDIO grožio salonai tapo labiausiai vertinami platformoje Treatwell ir gavo „Top Rated 2022“ ženkliukus! Tai tik įrodo, jog mūsų grožio salonai yra vertinami už paslaugų kokybę, meistrių profesionalumą, malonią aplinką ir išskirtinę švarą. Įsitikinkite tuo apsilankę mūsų salone.

Grožio salonas: teikiamos paslaugos

Pirmasis (Laisvės pr. 77F, Vilnius) grožio salonas teikia su nagais susijusias paslaugas bei antakių procedūras. Jame jums gali būti atliktos šios procedūros:

 • Nagų priauginimas

 • Manikiūras

 • Pedikiūras

 • Nagų priauginimas ir korekcija

 • Antakių korekcija ir dažymas

Gabijos g. 32, Vilniuje įsikūręs grožio salonas teikia įvairesnes paslaugas. Čia jums gali būti atlikta:

 • Nagų priauginimas

 • Manikiūras

 • Pedikiūras

 • Nagų priauginimas ir korekcija

 • Antakių korekcija ir dažymas

 • Makiažas

 • Plaukų kirpimas

 • Plaukų dažymas

 • Šukuosenos

 • Plaukų procedūros

 • Veido srities depiliacija

Kaip užsiregistruoti į L.STUDIO grožio saloną?

Užsiregistruoti galite naudodamiesi Treatwell programa.

Registracija į L.STUDIO įsikūrusį Laisvės pr. 77F, Vilniuje: https://book.treatwell.lt/salonas/398045/meniu/

Registracija į L.STUDIO įsikūrusį Gabijos g. 32, Vilniuje: https://book.treatwell.lt/salonas/423932/meniu/

Treatwell taip pat rasite paslaugų sąrašą, kiek kainuoja paslaugos, daugiau informacijos apie meistres, meistrių įvertinimus ir atliktus darbus. Taip pat ten galite palikti atsiliepimus apie salone suteiktas paslaugas.

 

Meistrių darbai

 

Daugiau meistrių darbų galite rasti mūsų Facebook paskyroje: L.Sudio Elenos Lučinkinos grožio salonas.