Prekiniai ženklai

PNS Cosmetics

PNS (Professional Nail System) yra mūsų sukurtas prekinis ženklas, kuris skirtas tiems, kurie ieško profesionalių manikiūro ir pedikiūro priemonių už prieinamą kainą bei vertina jų kokybę ir patogų darbą su priemonėmis. Tobulos bei prie įvairių poreikių pritaikytos priemonių tekstūros ir aukšta kokybė leidžia atlikti tobulą manikiūrą, kuris puikiai išlaiko net kelias savaites visiškai nepakeitęs savo pirminės išvaizdos!

Visi šio prekinio ženklo produktai atitinka Europinius kokybės ir saugumo standartus, o prieš patekdami į rinką jie yra itin atsakingai testuojami.

PNS Cosmetics asortimentą sudaro: gelinis lakas, gelis, poligelis, tokios papildomos priemonės geliniam lakavimui kaip apatinis ir viršutinis gelinio lako sluoksniai, įvairūs pagalbiniai skysčiai, nagų priauginimo formelės, manikiūro ir pedikiūro instrumentai, nagų dekoro priemonės, gelis plastilinas, teptukai, dildės ir kitos priemonės.

PNB

PNB (Professional Nail Boutique) amerikiečių prekinis ženklas, kuris itin daug dėmesio skiria produktų sudėčiai ir vadovaujasi „7 Free“ formule t.y. PNB produktuose nerasite formaldehido, formaldehidinių dervų, dibutilftalato, kamparo, tolueno, ksileno ir metakrilo rūgšties. Todėl šis prekinis ženklas gali būti naudojamas alergiškiems žmonėms.

Negana to, ši kompanija nuolatos tobulina produktų sudėtis ir seka inovacijas.

PNB asortimentą sudaro tokios priemonės kaip gelinis lakas, nagų bazės ir topai, gelis, geliniai dažai, nagų dekoravimo priemonės ir kita.

VALERI

VALERI - gelinių lakų gamintojas iš Prancūzijos. Šio prekinio ženklo geliniai lakai jau spėjo pavergti ne vieno Lieuvos manikiūro ir pedikiūro meistro širdį, kadangi VALERI geliniai lakai išsiskiria savo aukšta kokybe, sodriomis spalvomis ir itin patrauklia kaina!

Silver Star

Silver Star - rusų prekinis ženklas, kuris gamina įvairius manikiūrui ir pedikiūrui skirtus įrankius, tokius kaip žnyplutės ar žirklutės nagams bei odelėms ir pan. Šis prekinis ženklas daugiau nei per 20 savo gyvavimo metų spėjo užsitarnauti daugumos manikiūro ir pedikiūro meistrų pagarbą ir ištobulinti gaminamų instrumentų kokybę. Instrumentai gaminami iš nerūdyjančio plieno, todėl yra itin patvarūs ir ilgai išlieka aštrūs.

Šio prekinio ženklo išsirtinumas - įrankių derinimas ir galandinimas rankomis.

Ferroplast

Ferroplast yra viena iš rinkoje pirmaujančių įmonių, kuri specializuojasi prietaisų skirtų priemonių dezinfekavimui ir sterilizavimui gamyboje. 

Šio prekinio ženklo asortimentą sudaro manikiūro ir pedikiūro įrankių karšto oro sterilizatoriai.