Sumažinta kaina

-200,00 €
"Marathon Cyclone Saeyang " - "Vac podiatry" pedikiūro freza
https://www.youtube.com/watch?v=vq4XvttBO7Y
Marathon Cyclone vac efektyvi freza su įštraukėju skirta manikiūrui ir pedikiūrui
"Saeyang Marathon Cyclone-Vac" aukštos klasės ortopedijos frezavimo mašina su absorberiu yra specializuotas įrenginys, leidžiantis palaikyti aukštus higienos standartus jūsų grožio salone ir veiksmingai apsaugoti paslaugų teikėjų ir klientų sveikatą. Profesionali freza skirta pedikiūrui, ypač sausoms procedūroms, atliekamoms pedikūro metu, tačiau puikiai veikia ir manikiūro metu. Efektyvi sugeriamoji galvutė ir intuityvus valdymas gerokai palengvina podologo darbą, palengvina įvairių procedūrų atlikimą.
1 090,00 €
1 290,00 €
-50,00 €Nauja
Freseris Saeyang Marathon 3 Champion balta + H35SP1 - 35.000 rpm
Aukštos klasės frezerinis staklis Saeyang Marathon 3 Champion — kosmetologų rekomenduojamas aparatas, kuris palengvins tikslią kukulių ir nagų paruošimą ir panaikins ankstesnio padangos likučius, kas gerokai pagerins jų pasirengimą tolesnioms procedūroms. Geras galvos balansas ir apgalvotas funkcionalumas daro frezerį idealiu tiek profesionaliam, tiek namų naudojimui.
Tiksli H37LSP galva puikiai patenka į ranką, o tai užtikrina didelį patogumą. Jis pasiekia maksimalų greitį 35 000 sukimų per minutę, o tai daro įtaką jo efektyvumui. Galva yra įrengta paprasta naudoti Twist-Lock sistema, leidžianti greitai ir sklandžiai pakeisti frezas. Elementas yra tinkamai subalansuotas ir ergonominis, be to, galvos vibracijos yra ribotos, todėl net ilgas darbo valandas su frezerine mašina su dideliu tempimu. . Plastiko korpusas riboja šilumos srautą, todėl įrenginio šildymas nepastebimas. Lankstus atostogų lynas užtikrina didelį darbo komfortą, pasiekiant iki 135 smenų ilgio
149,00 €
199,00 €
-200,00 €
Kosmetologo kėdė su nuotolinio valdymo pulteliu LUX SPA
ELEKTRINĖ KOSMETINĖ KĖDĖ LUX SPA su NUOTOLINIO PULTO PULTU LUX 3 fotelis jau yra kultinis fotelis, dažniausiai pasirenkamas grožio salonams ir salonams. Dėl modernaus ir funkcionalaus dizaino jis tinka beveik bet kokiam interjerui. Jis taip pat buvo įvertintas už labai gerą darbą ir patikimumą.
899,00 €
1 099,00 €
-31,00 €
Marathon 3 CHAMPION CLICK WHITE + SH30N NEW
Šitas aparatasa yra naujausia žinomos Marathon Champion 3 versija, 
technologiškai pažangesnė su naujausia SH 30N rankenėlė. 
Tai garantuoja aukštą našumą ir mažą triukšmą bei vibraciją. 
Potenciometras, naudojamas su CLICK sistema, apsaugo nuo rankenėlės 
variklio perdegimo ir užtikrina ilgą veikimą. Skirta darbui grožio salonuose, 
bet ir naudojimui namuose. Dėl mažo dydžio ir intuityvių valdiklių su juo dirbti yra tikras malonumas. 

Į komplektą įeina: 
- rankenėlė mikromotoras 
- pagrindas transformatorius 
- pedalas 
- rankenėlės laikiklis
- instrukcijos 
- garantija
149,00 €
180,00 €
-70,00 €Nauja
Marathon 3 Champion white + SH37LN - 40.000 rpm
Professional apparatus for manicure and pedicure.High-level silverware Saeyang Marathon 3 Champion is a recommended cosmetologist machine that will facilitate accurate cooking and nailing and disposal of past stock residues, which significantly improves their preparation for further procedures. Good head balance and well-designed functionality make the tarp perfect for both professional and domestic use.SH37LN practical head.The functional, accurate head of SH37LN is perfectly in hand, guaranteeing a high comfort of work. It reaches a maximum speed of 40,000 revolutions per minute, making it easy to use. It is equipped with a simple Twist-Lock system that allows for rapid replacement of tarps. As a result, the work becomes extremely simple and intuitively understandable that more demanding users will also appreciate. The silver plain is balanced and ergonomically profiled, and its vibration is limited, which means that even a long-hour work with a frost station at a considerable length is not visible. The flexible spring cable provides a high comfort of work, reaching a length of up to 135 smurfs the flow of heat. Plastic hull doesn't tire much
169,00 €
239,00 €
-32,00 €
MARATHON 3 Mighty freza 35000 aps.
Aukštos kokybės freza iš vieno žinomiausių pasaulio gamintojų. Reguliuojamas greitis iki 35.000 aps / min!!!!!!!!!!!!!! Pateikiamas su pedalu . Galia: 45W!!!!!!!!!!!!!
138,00 €
170,00 €
-36,00 €
MARATHON CHAMPION 3 freza su naujos kartos H200 rankena
CHAMPION WHITE frezavimo mašina yra profesionali frezavimo mašina, pirmiausia skirta naudoti grožio salonuose, bet taip pat ir namuose. Nedidelis dydis ir intuityvus valdymas - tai tik keletas jos privalumų. Prietaisas leidžia atlikti tikslų, efektyvų ir itin patogų darbą. Profesionali frezavimo mašina "Marathon Champion" yra aukštos kokybės už patrauklią kainą. Prietaisas, kuris darbą pavers malonumu.
Rinkinį sudaro: - frezavimo staklės, kurios yra skirtos frezavimui:
- frezavimo galvutė
- frezavimo staklių pagrindas
- kojinis pedalas
- galvutės stovas
- naudojimo instrukcija
- garantija.
Originalus Pietų Korėjos įmonės "Saeyang" gaminys
139,00 €
175,00 €
-35,00 €
Marathon Levent dulkių surinkėjas manikiūrui 65 w galingumo
Marathon Levent Naujos kartos dulkių surinkėjas. Efektyviai sugeria net didelius dulkių kiekius. Ergonomiškas dizainas, lengvai valomas prietaiso paviršius, lengvas valdymas, galingas variklis. 
180,00 €
215,00 €