Manikiūro mokykla

Mintis įkurti manikiūro mokyklą gimė savaime. Supratome, jog atėjo metas savo patirtimi ir žiniomis, kurias sukaupėme per daugelį metų dirbdami nagų pramonėje, pasidalintis su kitais. Ir taip 2010 m. buvo įkurta manikiūro mokykla pavadinimu „Elena Luchinkina nail school“. Tiesa, kitoje šalyje.

Nuo 2014 m. ji pradėjo savo sėkmingą kelią Lietuvoje. Ir per palyginti trumpą laiką mūsų manikiūro mokykla į pasaulį išlydėjo daugiau nei 4000 manikiūro meistrų, iš kurių dauguma tapo sėkmingais šios srities specialistais ir net spėjo įrodyti savo profesionalumą tarptautiniuose čempionatuose laimėdami prizines vietas.

Išleidome daugiau nei 25 autorines programas ir metodus, kuriais mūsų manikiūro mokykla išties didžiuojasi! Jie padėjo mūsų studentams atrasti save nagų srityje. Esame laimingi, jog mums pavyko užauginti tiek daug stiprių manikiūro profesionalų, kuriems mūsų vedami nagų kursai ne tik tapo atspirties tašku, bet ir paskatino juos pradėti savo verslą nuosavuose grožio salonuose.

„Elena Luchinkina nail school“ manikiūro mokykla aktyviai dalyvauja ruošiant meistrus įvairaus lygio tarptautiniams čempionatams ir atstovauja Lietuvos komandą, kuri juose pasirodo itin sėkmingai. Ne kartą Lietuvos komanda buvo pripažinta geriausia. Visa tai yra dėl to, jog mūsų komandos konkursiai darbai išsiskiria originalumu ir dėl to stipriai konkuruoja su kitomis šalimis.

Mes nemokome įsiminti, mes mokome mąstyti ir matyti -  tai yra mūsų devizas, kuriuo diena iš dienos vadovaujasi „Elena Luchinkina nail school“ manikiūro mokykla. Mūsų mokiniai nėra eiliniai manikiūro meistrai. Jie geba analizuoti ir suprasti kiekvieną savo veiksmą, todėl puikiai išmano tai, ką daro.

Kodėl ši manikiūro mokykla verta tavo pasirinkimo?

Mokymus veda patyrę specialistai. „Elena Luchinkina nail school“ manikiūro mokykla vienija tik patyrusius ir kruopščiai atrinktus instruktorius, kurie gali pasigirti ne tik ilgamete patirtimi šioje sferoje, tačiau nuolatos tobulina savo žinias bei turi ne vieną apdovanojimą už dalyvavimą tarptautiniuose konkursuose.

Individualus požiūris į kiekvieną programą ir mokinį. Mūsų tikslas užauginti specialistus, todėl ypač daug dėmesio skiriame būtent jiems ir jų poreikių įgyvendinimui. Nesvarbu, kokio tipo kursas vyksta – individualus ar grupinis, mes visuomet stengiamės atsakyti į visus studentų klausimus ir esame pasiruošę kartoti tam tikrus programoje nurodytus veiksmus tiek kartų, kiek matome poreikį. Norime, jog ši manikiūro mokykla pilnai patenkintų kiekvieno būsimo ir esamo specialisto poreikius.

Ilgalaikis ir kokybiškas mokymosi proceso vystymas. Mūsų draugystė su studentais nesibaigia jiems gavus sertifikatus. Mes esame už ilgalaikius ryšius, todėl net ir po kursų stengiamės atsakyti į studentų klausimus ir jiems suteikti galimybę toliau tobulėti mūsų manikiūro mokykloje arba gauti kokybišką informaciją uždaroje Facebook grupėje.

Mokymo programų įvairovė. Mūsų manikiūro mokykla yra skirta visiems: tiek norintiems išmokti šio amato, tiek ir patyrusiems meistrams, kurie siekia pakelti savo kvalifikaciją. Todėl mūsų mokykloje rasite daugybę mokymo programų skirtingomis temomis. Negana to, mes visada siekiame, jog kursas atitiktų studento lygį, todėl prieš pradedant mokslus su kiekvienu studentu susisiekiame asmeniškai.

Individualūs arba grupiniai užsiėmimai. „Elena Luchinkina nail school“ manikiūro mokykla suteikia galimybę kiekvienam pasirinkti, kokiu būdu jis bus mokinamas. Visai nesvarbu, kokia tema domina mūsų studentus, jie visada gali rinktis kaip nori išklausyti kursą: individualiai ar grupėje.

Nedidelės grupės. Tam, kad užtikrintume efektyvų darbą, mokymų metu renkame tik nedideles būsimų specialistų grupes. Taip galime lengviau įsigilinti į kiekvieno studento poreikius ir padėti kiekvienam suprasti kurso temą nuo pradžių iki galo.

„Elena Luchinkina nail school“ manikiūro mokyklos instruktoriai

Elena Luchinkina

" Tarptautinė „Elena Luchinkina nail school“ manikiūro mokykla yra vieta, kurią įkūriau siekdama savo patirtimi ir žiniomis pasidalinti su kitais. Manikiūro srityje dirbu jau 18 metų, iš jų daugiau kaip 8 metus esu manikiūro instruktorė ir šioje mokykloje vedu vienus iš pačių populiariausių kursų: „Bazinis manikiūro kursas“, „Bazinis nagų priauginimo kursas. 1 lygis“, „Bazinis nagų priauginimo kursas. 2 lygis“, „Nagų priauginimas. Kreatyvinės formos. 3 lygis“, „Nagų korekcija“, „Nagų priauginimas ir korekcija su viršutinėmis nagų priauginimo formelėmis“, nagų dizaino kursą „Plonos linijos“ bei „Konkursinis pasiruošimas čempionatams“. Negana to, esu sertifikuota tarptautinių konkursų teisėja ir jų instruktorė bei daugkartinė tarptautinių čempionatų prizininkė. Taip pat esu viena iš PNS Cosmetics įkūrėjų bei grožio salono L.Studio savininkė."

Božena Kudzma

" Nagų srityje dirbu jau 4 metus ir „Elena Luchinkina nail school“ manikiūro mokykloje vedu tokius nagų dizaino kursus kaip „Akvarelė“ bei „Multi Pulti“. Išties myliu tai, ką darau, ir darbui atiduodu save visu 100%! Mėgstu ekspermentuoti kurdama įvairius naujus dizainus, kuriais ši manikiūro mokykla man suteikia galimybę pasidalinti ir su žmonėmis norinčiais pradėti dirti nagų srityje. Per ketverius darbo šioje sferoje metus spėjau atlikti ne vieną konkursinį darbą ir sudalyvauti daugybėje čempionatų, kuriuose pavyko pelnyti prizines vietas."

Erika Stacino

„Elena Luchinkina nail school“ manikiūro mokykloje esu pedikiūro instruktorė. Šioje srityje dirbu nuo 2014 m. Per šiuos metus suspėjau išties daug: pabaigiau beveik visas mokymų programas, kurios rengiamos šioje mokykloje, sėkmingai įsitvirtinau ir dirbu nagų sferoje, mokinu pedikiūro paslapčių ir nuolat dalyvauju tarptautiniuose čempionatuose.“

MOKINIŲ ATSILIEPIMAI

MOKINIŲ DARBAI