Privatumo politika

Nailschool.lt gerbia savo klientus ir jų privatumą, todėl yra dedamos visos pastangos, kad pateikti asmens duomenys būtų sąžiningai ir teisėtai saugomi bei tvarkomi. Šioje Privatumo politikoje rasite visą reikiamą informaciją, kuri yra susijusi su mūsų internetinės parduotuvės klientų ir lankytojų duomenų tvarkymu, laikymu, rinkimu ir naudojimu.

Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 nurodymais. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų turinį, nepaisant to, kokį įrenginį naudojate. Jei nesutinkate su šioje Privatumo politikoje nurodytomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje ir nesinaudoti turiniu.

Privatumo politika įsigalioja nuo 2021-10-20.

Jūsų asmens duomenų valdytojas

PNS Cosmetics Lietuva, Gabijos g. 32, Vilnius, tel. Nr. +3706 734 2106, el. paštas: info@nailschool.lt.

Duomenų rinkimas ir atskleidimas

Siekiant įvykdyti užsakymą mes privalome surinkti šiuos duomenis: Jūsų vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, el.pašto adresą, prekių pristatymo adresą ir būdą, Jūsų prekių apmokėjimo būdą. Šie duomenys bus naudojami ir peduodami tik asmenims, kurie yra atsakingi už Jūsų prekių pristatymą nurodytu adresu, bei autorizuoto mokėjimo sistemoms, kurios nukreips Jus į banką.

Siekdami tobulėti ir gerinti el. parduotuvės darbą mes renkame lankomumo statistiką, naudojame Slapukus (angl. Cookies) bei renkame Jūsų elektroninio pašto adresus skirtus naujienlaiškių siuntimui.

Interneto svetainės lankomumo statistika

Nailschool.lt lankomumo statistikai stebėti mes naudojame „Google Analytics“ įrankį. Šis įrankis padeda mums tobulėti ir tikslingai plėsti savo veiklą  atsižvelgiant į mums svarbius lankomumo kriterijus. „Google Analytics“ fiksuoja šiuos mums svarbius statistinius ir demografinius duomenis: internetinės parduotuvės lankomumą, unikalių lankytojų kiekį, pačius lankomiausius vidinius internetinės parduotuvės puslapius, koks yra tinklapio atmetimo rodiklis, kiek laiko lankytojai naršo svetainėje, kokius įrenginius ir naršykles naudoja, iš kokio regiono jie yra.

Šio tipo duomenis kaupiame ir stebime tam, kad galėtume labiau suprasti klientus, jų poreikius ir pasiūlyti tuos produktus, kurie yra jiems aktualiausi. „Google Analytics“ mums padeda auginti verslą ir tobulėti.

Norite daugiau sužinoti apie „Google Analytics“? Apie šį įrankį informacijos ieškokite: https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800

Norite atsisakyti šios duomenų rinkimo funkcijos? Ją galite išjungti bet kada taip kaip nurodyta https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Slapukai (angl. Cookies)

Kas yra slapukai?

Slapukai tai maži tekstiniai failai, kurie išsaugojami Jūsų naudojamame įrenginyje. Jie fiksuoja Jūsų veiksmus ir saugo duomenis apie apsilankymus bei taip padeda mums atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją. Šis failas pakartotinai nuskaitomas kai lankytojas pakartotinai apsilanko internetinėje parduotuvėje su įrenginiu, kuriame jau yra išsaugotas šis slapukas.

Kam naudojame slapukus?

Slapukai yra naudojami tam, kad būtų galima užtikrinti tinkamą elektroninės parduotuvės funkcionalumą pritaikytą prie kliento poreikių ir patogesnį naudojimąsi nailschool.lt.

Kokius slapukus naudojame?

Pavadinimas

Aprašymas

Gyvavimo laikas

Kategorija

_ga

Šį slapuką įdiegia „Google Analytics“ ir jis naudojamas skaičiuoti lankytojus, lankytojų seansų ir kampanijų skaičių.

2 metai

Duomenų analizė

_gid

Šį slapuką įdiegia „Google Analytics“ ir jis saugo informaciją apie tai kaip lankytojai naudoja internetinę parduotuvę.

1 diena

Duomenų analizė

PrestaShop-e726c22f0a05fd6cd575a5f30b384868

-

20 dienų

Kita

_gat

Apriboja užklausų dažnį ir apriboja duomenų rinkimą didelio srauto internetinėse parduotuvėse.

1 minutė

Našumas

 

Ar galima atsisakyti slapukų?

Taip. Kiekvienas elektroninės parduotuvės lankytojas bet kuriuo metu gali atsisakyti slapukų naudojimo ir juos ištrinti naršyklės nustatymuose. Tačiau to daryti nerekomenduojame, kadangi slapukų ištrynimas gali pakenkti internetinės parduotuvės funkcionalumui ir prisitaikymui prie Jūsų poreikių, todėl slapukus gali tekti nustatyti iš naujo.

Naujienlaiškiai

Rinkodaros tikslais mes renkame Jūsų el. pašto adresus tam, kad galėtumėte pirmieji sužinoti apie internetinėje parduotuvėje vykstančias akcijas ir jomis pasinaudoti.

Bet kuriuo metu galite atsisakyti naujienlaiškių arba sužinoti ar esate juos užsisakęs parašydamas el. laišką el. paštu info@nailschool.lt.

Jūsų asmens duomenų saugojimas

Jūsų asmens duomenys yra saugojami tiek, kiek reikia tikslams, įvardintiems šioje Privatumo politikoje, įvykdyti ir plėtoti. Duomenys apie Jus gali būti saugojami ne ilgiau nei nailschool.lt internetinės parduotuvės gyvavimo laikas.

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi mūsų internetine parduotuve Jūs sutinkate su šia Privatumo politika ir sutinkate, jog nailschool.lt elektroninėje parduotuvėje pateikti asmens duomenys būtų naudojami vykdant užsakymus bei rinkodaros tikslais. Taip pat sutinkate, jog Jūsų asmens duomenys būtų perduoti mūsų partneriams, kurie atsakingi už prekių pristatymą bei atsiskaitymą už jas.

Pateikdami savo asmens duomenis Jūs sutinkate, jog nailschool.lt turi teisę rinkti, saugoti ir tvarkyti Jūsų duomenis tokia tvarka, kokia yra aprašyta šioje Privatumo politikoje.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę žinoti, kokius Jūsų asmens duomenis ir kokiais tikslais juos naudojame, saugojame ir tvarkome. Norėdami gauti šią informaciją bet kada galite kreiptis į mus el. paštu info@nailschool.lt.

Jūs taip pat turite teisę nesutikti su mūsų Privatumo politika nesinaudodami mūsų elektronine parduotuve arba susisiekti su mumis asmeniškai dėl Jūsų asmens duomenų ištrynimo, jų pakeitimo ar nebenaudojimo rinkodaros tikslais. Jūsų reikalavimas ištrinti asmens duomenis, kuriuos pateikėte mūsų elektroninėje parduotuvėje negalioja tik tuo atveju, jei privalome juos išsaugoti pagal įstatymą dėl administracinių, saugumo ar teisiunių tikslų.