Manikiūro Mokymosi Kursai Vilniuje | nailschool.lt

Manikiūro kursai

Elena Luchinkina nail school - vieta, kurioje renkasi tie, kurie ieško kokybiškų ir profesionalių manikiūro kursų. Mokymus veda tik ilgametę patirtį šioje srityje turinčios instruktorės, kurios nuolatos dalyvauja tarptautiniuose konkursuose ir tobulina savo žinias tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Manikiūro kursai rengiami mūsų mokykloje yra skirti tiems, kurie nori išmokti manikiūro/pedikiūro meistro subtilybių, patobulinti savo techniką bei pakelti kvalifikaciją ar pasiruošti tarptautiniams čempionatams.

Manikiūro kursai ir jų medžiaga yra paruošti atsižvelgiant į mūsų mokyklos mokinių poreikius ir šiuo metu vyraujančias naujausias manikiūro bei nagų dizaino tendencijas. Visa informacija pateikiama mokymų metu yra kruopščiai atrinkta ir susisteminta, todėl studentai gaus tikslią ir išsamią informaciją kurso tema. Mūsų mokykloje rasite itin platų kursų sąrašą, todėl visi – tiek patirties neturintys, tiek visai neseniai savo kelią pradėję manikiūro specialistai, tiek ir ilgametę patirtį skaičiuojantys meistrai – atras tai ko ieško.

Pas mus rasite nagų kursus, kurie vyksta gyvai Vilniuje adresu Gabijos g. 32, bei online nagų kursus, kurie vyksta internetu su arba be instruktoriaus. Negana to, kiekvienas kursas gali būti vedamas tiek mažomis grupelėmis, tiek ir individualiai. Todėl paliekame jums teisę rinktis patį patogiausią mokymų variantą.

Pas mus rasite tokius mokymus kaip: nagų priauginimo kursai, individualūs manikiūro kursai, nagų dailės mokymai, baziniai manikiūro kursai, greitos korekcijos kursai, nagų akvarelės dizaino kursai, aparatinio manikiūro kursai, pasiruošimo tarptautiniams čempionatams kursai ir dar daug kitų! Po mokymų visi mūsų mokyklos studentai gauna sertifikatus, kurie patvirtina, jog pasirinktas kursas buvo išklausytas.

Registracija į manikiūro kursus

Kiekvienas, norintis dalyvauti mūsų rengiamuose kursuose, pirmiausia privalo užsiregistruoti užpildydamas registracijos formą. Užpildžius šią formą mes su jumis susisieksime jūsų nurodytais kontaktais, išsiaiškinsime jūsų poreikius ir patvirtinsime registraciją.

Nemokami manikiūro kursai

Nuolat vykdome ir nemokamus kursus, dalinamės savo patirtimi bei nagų specialisto darbo subtilybėmis savo Facebook ir Instagram paskyrose. Vykdome tiesiogines transliacijas, kurios vėliau patalpinamos mūsų paskyrose, bei nuolatos dalinamės nemokama mokomąja medžiaga, todėl mūsų socialinių tinklų paskyrų sekėjai gali gauti gausybę nemokamos naudingos informacijos, kurią vėliau gali pritaikyti savo darbe.

Apie nemokamas paskaitas ir nemokamą mokomąją medžiagą informacijos ieškokite mūsų Facebook paskyroje „Elena Luchinkina nail school“ ir Instagram paskyroje „@elenaluchinkina_nailschool“.

D.U.K.

1. Ar manikiūro kursai gali būti vedami individualiai?

Taip. Bet kurią mūsų mokymų programą galite išklausyti individualiai.

2. Kiek žmonių būna grupiniuose kursuose?

Mes orientuojamės į rezultatus ir siekiame užauginti specialistus, todėl dirbame nedidelėmis grupėmis. Jas sudaro daugiausiai 4-5 žmonės.

3. Kada vyksta individualūs manikiūro kursai?

Tikslų individualių manikiūro kursų laiką suderiname su kiekvienu norinčiu individualiai.

4. Kokia klaba vyksta manikiūro kursai?

Teorija visada vyksta tik lietuvių kalba, o praktika ir lietuvių ir rusų kalbomis.

5. Kokias priemones reikia turėti su savimi atvykstant į kursus?

Manikiūro kursai, kurie vykdomi gyvai, vedami su profesionaliomis nagų priežiūros priemonėmis iš PNS Cosmetics. Kiekvienas mūsų studentas visas medžiagas ir prietaisus reikalingus mokymų metu naudoja visiškai NEMOKAMAI! Reikia turėti tik savo asmeninius instrumentus, kuriuos galima atsinešti jau iš anksto nusipirkus arba įsigyti vietoje esančioje PNS Cosmetics parduotuvėje su -10% nuolaida. Reikalingų instrumentų sąrašas priklauso nuo to, kokiuose nagų kursuose dalyvaujama. Sąrašas atsiunčiamas patvirtinus studento registraciją.

6. Kaip ilgai trunka mokymai?

Kursai prasideda nuo 9 arba nuo 10 valandos ryto ir dažniausiai trunka iki 18 val., tačiau jų trukmė gali priklausyti ir nuo kurso sudėtingumo bei pačio studento sugebėjimų.

7. Ar praktinių užduočių atlikimui reikia susirasti savo modelius?

Taip, pageidautina, jei modelius susiranda pats studentas. Geriausia, jei jie būtų studento artimieji, draugai ar kiti patikimi asmenys, kurie tikrai atvyktų ir nepavestų paskutinę akimirką. Jei visgi atsitinka taip, jog negalite rasti modelio iš artimųjų rato, galite pamėginti juos susirasti Facebook grupėse, pavyzdžiui, grupėje „reikalingi modeliai“.

Modeliai turi ne tik būti atsakingi, tačiau ir atitikti tam tikrus reikalavimus. Reikalavimais pasidaliname iškart po studento registracijos į tam tikrą kursą.

8. Ar modelis gali būti asmuo dirbantis manikiūro/pedikiūro srityje?

Taip, gali. Tačiau modelis privalės susimokėti 50% kurso sumos.

9. Ar kursų metu būna pietų pertrauka?

Tikrai taip. Dažniausiai mes maistą užsisakome iš artimiausių restoranų, tačiau galima maisto atsinešti ir su savimi. Mokymų vietoje galima pasidaryti kavos arba arbatos.

10. Ar gražinamas avansas, jei studentas nepasirodo kursuose?

Avansas grąžinamas arba nukeliamas į kitą datą tik tuo atveju, jei kursai neįvyksta dėl organizatoriaus kaltės, jei apie nedalyvavimą juose pranešama ne vėliau kaip prieš 20 dienų iki numatytos kurso vykimo dienos arba jei studentas randa žmogų norintį dalyvauti kursuose vietoje jo. Kitais atvejais avansas nėra grąžinamas.

Nagų dizaino kursai „Plastilinas. Tūrinės gėlės“
Domitės tūrinėmis kompozicijomis? O gal tiesiog norite išmokti lipdyti plastilinu, nes pirmieji jūsų bandymai buvo nesėkmingi? Šie nagų dizaino kursai padės išspręsti šias problemas ir supažindins jus su daug galimybi suteikiančia manikiūro priemone – plastilinu. Kuriuo sukursite neįtikėtino grožio 3D kompozicijas.
30,00 €
Baziniai pedikiūro kursai „Dvi technikos – kombinuotas ir aparatinis pedikiūras“
Norite išmokti atlikti tobulą pedikiūrą ir pradėti savo karjeros kelią kaip pedikiūro specialistas? O gal siekiate praplėsti savo paslaugų sąrašą ir atlikti ne tik manikiūrą, bet ir pedikiūrą? Tuomet šie baziniai pedikiūro kursai „Dvi technikos – kombinuotas ir aparatinis pedikiūras“ gali būti jūsų kelio pradžia! Vos viena diena ir jūs susipažinsite su visomis pedikiūro suptilybėmis, išmoksite naujų pedikiūro atlikimo technikų ir galėsite džiuginti savo būsimas ar jau esamas klientes nepriekaištingu atliktu pedikiūru!
50,00 €
Online kursai „Tobulų nuotraukų paslaptys“
Vis stengiatės tobulai nufotografuoti savo manikiūro ar pedikiūro darbus, tačiau kad ir kaip stengtumėtės rezultatas nedžiugina ir vis užduodate sau klausimą kaip gražiai nufotografuoti nagus? Tuomet šis online kursas apie tai, kaip tobulai nufotografuoti savo darbus yra tai, ko jums reikia!35,00 €
Nagų priauginimo kursai „Priauginimas ir korekcija. Poligelis“
Norite išmokti atlikti nagų priauginimą ir korekciją? Norite išmokti suvaldyti poligelį ir išbandyti jo išskirtines savybes? Tuomet nagų priauginimo kursai „Priauginimo ir korekcijos kursai. Poligelis“ yra būtent tai, ko jums reikia! Jų metu su pasidalinsime visomis darbo su poligeliu paslaptimis, išmokinsime su juo priauginti nagus ir atlikti korekciją.

Tikime, jog išbandžius poligelį jį tiesiog pamilsite!
50,00 €
Nagų dizaino kursai „Nėriniai, monograma ir šydas (plonos linijos). 1 lygis“
Jūsų klientės vis dažniau nori, kad ant jų nagų nupieštumėte plonas linijas, tačiau tai jums nepavyksta? Norite palepinti jas šiuo metu populiariais dizainais? Jei taip, tuomet siūlome jums naują mūsų programą - „Nėriniai, monograma ir šydas (plonos linijos). 1 lygis“ – kurios metu išmoksite piešti tobulai plonas linijas!
30,00 €
-90,00 €
Online nagų priauginimo kursai „Meistras vertas milijono. Priauginimas“
Ar nori neišeidamas iš namų išmokti visų nagų priauginimo paslapčių? O gal ieškai kokybiškos ir tikslios online informacijos apie nagų priauginimą? Tuomet šie nagų priauginimo kursai „Meistras vertas milijono. Priauginimas“ yra būtent tai, ko ieškojote! Jūsų laukia teorinės ir praktinės vaizdo pamokos, diagramos, PDF failai, papildomos pamokos, kurios padės jums įsitvirtinti šioje sferoje, ir dar daug naudingos informacijos. Nes tai, ne tik dar vienas online nagų priauginimo kursas, tai – gerai apgalvota ir šimtus kartų praktiškai įgyvendinta sistema tobulam rezultatau pasiekti. 
360,00 €
450,00 €
Nagų priauginimo kursai „Nagų modeliavimas. Įlietas prancūzas. 2 lygis“
Atliekate nagų priauginimą, tačiau norite pakelti kvalifikaciją ir sužinoti kaip greitai atlikti šią procedūrą? O gal jau esate išklausę mūsų 1-ojo lygio nagų priauginimo kursą ir siekiate dar daugiau? Tuomet nagų priauginimo kursai „Nagų modeliavimas. Įlietas prancūzas. 2 lygis“ yra tai, kas privers jus dar labiau pamilti nagų priauginimą ir išmokti tobulai atlikti įlietą prancūzišką manikiūrą!
50,00 €
Manikiūro kursai „Intensyvus manikiūras 2 būdais ir gelinis lakavimas“
Ar norite išmokti profesionaliai atlikti manikiūrą? Sužinoti šio amato suptilybes? O gal visgi trokštate patobulinti savo žinias ir išmokti atlikti aparatinį manikiūrą? Tokiu atveju, siūlome jums išklausyti ir įsisavinti žinias manikiūro kursų „Intensyvus manikiūras 2 būdais ir gelinis lakavimas“ metu. Šie manikiūro kursai neabejotinai taps jūsų naujo gyvenimo, susieto su manikiūro specialisto darbu, pradžia!


50,00 €
Nagų dizaino kursai „Greiti saloniniai dizainai“
ATNAUJINTA PROGRAMAAr jaučiate, jog nagų dizainų kūrimas yra jūsų silpnoji pusė? Norite greit ir vienu metu išmokti maksimaliai daug nagų dizainų bei pasiūlyti savo klientėms daugiau nei tik vienspalvis gelinis lakavimas ar nagų priauginimas? Taip? Vadinasi šis kursas yra būtent tai, ko ieškote! Vos per vieną dieną išmoksite kurti įvairius greitai atliekamus dizainus, kuriais jau sekančią dieną galėsite džiuginti klientes!
35,00 €
Manikiūro kursai „Nagų stiprinimas kietosiomis medžiagomis, architektūros atstatymas + kombinuotas ir aparatinis manikiūras“
Nežinote, kaip tinkamai sustiprinti nagus išvengiant bet kokių atsisluoksniavimų ir nutrupėjimų, kaip priauginti nuskilusius nagų kampus bei kaip dirbti su sudėtingų tipų nagais? Tai galite sužinoti manikiūro kursuose „Nagų stiprinimas kietosiomis medžiagomis, architektūros atstatymas + kombinuotas ir aparatinis manikiūras“, kurie kardinaliai pakeis tavo atliekamo manikiūro kokybę!
50,00 €
Nagų dizaino kursai „Multi Pulti“
Esate Disney animacinių filmų gerbėjas? O gal norite pradžiuginti savo klientes žaismingais nagų dizainais? Tuomet pats metas registruotis į nagų priauginimo kursus „Multi Pulti“ ir išmokti piešti Disney animacinių filmų personažus ir ne tik! Juk suaugę ne ką mažiau nei vaikai mėgsta animacinius filmus ir jų personažus.
30,00 €