PNS lakai | nailschool.lt

PNS lakai

PNS lakai sukurti manikiūro ir pedikiūro meistrams, kurie pirmenybę teikia medžiagų kokybei ir jų patogiam naudojimui. Gausi spalvų paletė patenkins net pačio išrankiausio kliento norus, o gelinio lako išlaikymas nuo korekcijos iki korekcijos tiesiog apstulbins!

Tai profesionalūs geliniai lakai, kurie nuo konkurentų išsiskia išties puikia pigmentacija ir tobula konsistencija, todėl jais labai patogu naudotis. Šie PNS lakai nepriekaištingai padengs nagą tolygiu gelinio lako sluoksniu, kuris nesubėgs į kraštelius ir nesusitrauks polimerizacijos metu. Dažniausiai pakaks vos vieno šio profesionalaus gelinio lako sluoksnio ir nagas bus padengtas sodria ir išraiškinga spalva!

Nors PNS lakų spalvų pasirinkimas, kaip ir minėta, yra išties gausus, tačiau gamintojas tuo neapsiriboja ir nuolatos savo turimų spalvų paletę papildo naujomis spalvomis, todėl nuolatos sek naujausias žinias apie prekių papildymą mūsų Facebook paskyroje PNS Lietuva.

PNS lakai: kaip jais tinkamai naudotis?

Norite išmėginti šiuos gelinius lakus, tačiau nežinote kaip tinkamai tai padaryti? Kyla klausimų, kodėl PNS lakai turėtų būti verti jūsų dėmesio? Mes galime atsakyti į visus jūsų klausimus ir jums padėti suprasti nago architektūrą bei kaip teisingai atlikti gelinį lakavimą! Apsilankykite kategorijoje „manikiūro kursai“ ir atraskite labiausiai jums tinkančius kursus!

Jei visgi įvyks taip, kad neatrasite tinkamų kursų, susisiekite su mumis asmeniškai kontaktais nurodytais kontaktų skiltyje ir mes prisitaikysime prie jūsų poreikių bei pasiūlysime labiausiai jums tinkančią mokymų programą.