Manikiūro ir pedikiūro priemonės | nailschool.lt

Pedikiūro ir manikiūro priemonės

Profesionalios manikiūro priemonės iš PNS Cosmetics – tai, ką turi išmėginti kiekviena meistrė siekianti aukščiausios kokybės rezultatų ir patenkintų lojalių klienčių! Parduotuvėje rasite laiko patikrintas manikiūro ir pedikiūro priemones bei įrankius, kurie pagelbės kiekvienai nagų priežiūros ir dizaino specialistei ar mėgėjai – tiek ir manikiūrą bei pedikiūrą atliekančiai sau namuose, tiek ir savo karjerą pradedančiai šioje sferoje, tiek ir ilgametę patirtį bei gausų klentų ratą turinčiai specialistei.

Džiaugiamės, jog galime jums pasiūlyti gausų prekių pasirinkimą, kuris nuolatos auga! Parduotuvėje rasite viską, ko tik gali prireikti tobuliems nagams, kadangi mūsų asortimentą sudaro manikiūro priemonės, aparatinio pedikiūro ir manikiūro priemonės, pedikiūro priemonės, priemonės nagų priauginimui, priemonės nagų dizainui, priemonės nagų priežiūrai ir kitos reikalingos priemonės meistrėms, dirbančioms su nagais.

Manikiūro priemonės: patarimai, kaip jas išsirinkti?

Gausus prekių pasirinkimas iššaukia problemą – kaip išsirinkti tinkamas priemones manikiūrui ir nepasimesti tarp tokio gausaus jų pasirinkimo? Pateikiame sąrašą patarimų, kurie gali jums padėti renkantis priemones:

  • Norėdami atlikti manikiūrą bei pedikiūrą greičiau ir paprasčiau naudokite frezą su reikiamu antgaliu. Įsigydami frezos antgalius atkreipkite dėmesį į jų paskirtį, formą ir iš kokios medžiagos jie yra pagaminti.
  • Siekiant pašalinti dulkes atsiradusias po seno nagų gelio nuėmimo galima rinktis įmontuojamus ar pastatomus dulkių surinkėjus. Dulkių likučiui pašalinti nuo rankų naudokite specialų šepetėlį.
  • Atliekant gelinį lakavimą svarbu naudoti nagų nuriebalintoją, bazę, gelinį laką bei topą.
  • Nagų priauginimas paprastesnis naudojant viršutines priauginimo formeles.
  • Įsigyjant priemones geliniam lakavimui nepamirškite savo prekių krepšelio pasipildyti ir keletu priemonių skirtų nagų dizainui, pavyzdžiui, Aqua lašai, blizgučiai, deimančiukai ir kt.
  • Svarbu rūpintis ne tik nagų išvaizda, bet ir odelėmis bei pačių rankų oda. Tam naudokite odelių alejų ir rankų kremą ar losjoną.
  • Nepamirškite dezinfekuoti savo įrankių! Patogiai ir be vargo juos dezinfekuoti galite naudodami karšto oro sterilizatorius.

Jei turite klausimų, kokios manikiūro priemonės yra tinkamiausios jūsų konkrečiu atveju, susisiekite su mūsų konsultantu telefonu, el. paštu arba kreipkitės į mus socialinių tinklų pagalba PNS Lietuva Facebook arba Instagram platformose.

Kodėl verta priemones skirtas nagams įsigyti internetu?

Visas manikiūro ir pedikiūro priemones bei įrankius verta pirkti internetu naudojantis mūsų el. parduotuvę, kadangi čia rasite ne tik gausų prekių pasirinkimą, kurį mes nuolat papildome naujomis prekėmis, bet ir galėsite pasinaudoti nuolat vykstančiomis akcijomis! Sutaupysite ne tik laiko, bet ir įsigysite profesionalias nagų priemones ir įrankius pigiau!

 

−10%
DNKa' Asgul Gel 0008 Sand (tube) 30 ml
DNKa Acryle Gel is an acrylic gel for coating, strengthening and repairing the nail plate, as well as for repairing damaged edges or cracks. It can be easily modeled on templates or molds, providing a very natural look and correcting the architecture of natural nails. DNKa Acryle Gel is a stylish collection of colored acrygels, which consists of 8 natural colors. And the durability of the polymer allows you to admire your manicure for a very long time.
Advantages:
fully drying;
soft, self-leveling consistency;
easy to distribute on the nail surface;
has high adhesion properties and rich shine;
does not cause burning during curing.
20,70 €
23,00 €

−10%
DNKa' Builder Gel 0006 Celebrity, 30 ml
DNKa' Builder Gel is a versatile, low-temperature, premium quality modeling gel. It has a medium consistency, evenly distributed and self-leveling. It is very easy to work with.
It can be used in both single-phase and three-phase systems. The stiff gel allows you to create a strong coating, build the correct architecture, perfectly holds the arch and does not deform. Allows you to work without filing.
20,70 €
23,00 €

−10%
DNKa' Jelly Gel 0002 Vanilla 15ml
DNKA GELLY GEL
Strong hard gel with a viscous consistency. Ideal for nail correction and nail extensions, restorations, strengthening square and repairing broken corners. Holds a complex shape perfectly until polymerization, which makes it easy to correct the shape of the nail.
Volume: 15 ml
11,70 €
13,00 €

−10%
0001 Kramtomoji guma, DNKa skystasis akrigeolis, 12 ml
DNKA SKYSTASIS AKRIGELIO SKYSTIS
DNKa' Liquid Acrygel - tai skystų gelių rinkinys, skirtas nagų plokštelei stiprinti. Dėl mažo rūgštingumo lygio skystasis akrigeliu yra visiškai saugus nagams. Jis tinka ploniems ir jautriems nagams, yra vidutinės konsistencijos. Jis puikiai išlygina ir stiprina tiek trumpus, tiek ilgus nagus. Nešiojimo metu gelis nesideformuoja ir išlaiko puikų blizgesį iki pat korekcijos. Kad geriau sukibtų su nago plokštele, rekomenduojama DNKa' Rubber Base naudoti kaip pagrindą, užteptą plonu sluoksniu.
12,59 €
13,99 €

−10%
DNKA skaidri kaučiukinė bazė, 12 ml


Naudojimas:
1) Paruoškite natūralią nago plokštelę, padenkite ją riebalų šalinimo priemone (nuriebinimo skysčiu)
2) Užtepkite gruntą be rūgščių, sukibimui
3)Užtepkite DNKa’ Nano Base / Rubber Base / Fiber Base laikome LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes).
4) tolygiai užtepkite DNKA Rubber bazę plonu sluoksniu arba išlyginamuoju sluoksniu ant visos nago
plokštelės.
5) Laikome LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes). Po to jūsų nagas yra

paruoštas padengimui.
6)Padenkite viršutiniu sluoksniu DNKa’ Top No Wipe arba DNKa’ Top Matt No Wipe. Laikykite LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes). 
10,35 €
11,50 €

−10%
13,49 €
14,99 €

−10%
PNS žirklutės odelėms
Ašmenų ilgis: 21,5 mm
Instrumento ilgis: 9,5 cm
8,82 €
9,80 €