Manikiūro ir pedikiūro priemonės | nailschool.lt

Pedikiūro ir manikiūro priemonės

Profesionalios manikiūro priemonės iš PNS Cosmetics – tai, ką turi išmėginti kiekviena meistrė siekianti aukščiausios kokybės rezultatų ir patenkintų lojalių klienčių! Parduotuvėje rasite laiko patikrintas manikiūro ir pedikiūro priemones bei įrankius, kurie pagelbės kiekvienai nagų priežiūros ir dizaino specialistei ar mėgėjai – tiek ir manikiūrą bei pedikiūrą atliekančiai sau namuose, tiek ir savo karjerą pradedančiai šioje sferoje, tiek ir ilgametę patirtį bei gausų klentų ratą turinčiai specialistei.

Džiaugiamės, jog galime jums pasiūlyti gausų prekių pasirinkimą, kuris nuolatos auga! Parduotuvėje rasite viską, ko tik gali prireikti tobuliems nagams, kadangi mūsų asortimentą sudaro manikiūro priemonės, aparatinio pedikiūro ir manikiūro priemonės, pedikiūro priemonės, priemonės nagų priauginimui, priemonės nagų dizainui, priemonės nagų priežiūrai ir kitos reikalingos priemonės meistrėms, dirbančioms su nagais.

Manikiūro priemonės: patarimai, kaip jas išsirinkti?

Gausus prekių pasirinkimas iššaukia problemą – kaip išsirinkti tinkamas priemones manikiūrui ir nepasimesti tarp tokio gausaus jų pasirinkimo? Pateikiame sąrašą patarimų, kurie gali jums padėti renkantis priemones:

  • Norėdami atlikti manikiūrą bei pedikiūrą greičiau ir paprasčiau naudokite frezą su reikiamu antgaliu. Įsigydami frezos antgalius atkreipkite dėmesį į jų paskirtį, formą ir iš kokios medžiagos jie yra pagaminti.
  • Siekiant pašalinti dulkes atsiradusias po seno nagų gelio nuėmimo galima rinktis įmontuojamus ar pastatomus dulkių surinkėjus. Dulkių likučiui pašalinti nuo rankų naudokite specialų šepetėlį.
  • Atliekant gelinį lakavimą svarbu naudoti nagų nuriebalintoją, bazę, gelinį laką bei topą.
  • Nagų priauginimas paprastesnis naudojant viršutines priauginimo formeles.
  • Įsigyjant priemones geliniam lakavimui nepamirškite savo prekių krepšelio pasipildyti ir keletu priemonių skirtų nagų dizainui, pavyzdžiui, Aqua lašai, blizgučiai, deimančiukai ir kt.
  • Svarbu rūpintis ne tik nagų išvaizda, bet ir odelėmis bei pačių rankų oda. Tam naudokite odelių alejų ir rankų kremą ar losjoną.
  • Nepamirškite dezinfekuoti savo įrankių! Patogiai ir be vargo juos dezinfekuoti galite naudodami karšto oro sterilizatorius.

Jei turite klausimų, kokios manikiūro priemonės yra tinkamiausios jūsų konkrečiu atveju, susisiekite su mūsų konsultantu telefonu, el. paštu arba kreipkitės į mus socialinių tinklų pagalba PNS Lietuva Facebook arba Instagram platformose.

Kodėl verta priemones skirtas nagams įsigyti internetu?

Visas manikiūro ir pedikiūro priemones bei įrankius verta pirkti internetu naudojantis mūsų el. parduotuvę, kadangi čia rasite ne tik gausų prekių pasirinkimą, kurį mes nuolat papildome naujomis prekėmis, bet ir galėsite pasinaudoti nuolat vykstančiomis akcijomis! Sutaupysite ne tik laiko, bet ir įsigysite profesionalias nagų priemones ir įrankius pigiau!

 

DNKA skaidri kaučiukinė bazė, 12 ml


Naudojimas:
1) Paruoškite natūralią nago plokštelę, padenkite ją riebalų šalinimo priemone (nuriebinimo skysčiu)
2) Užtepkite gruntą be rūgščių, sukibimui
3)Užtepkite DNKa’ Nano Base / Rubber Base / Fiber Base laikome LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes).
4) tolygiai užtepkite DNKA Rubber bazę plonu sluoksniu arba išlyginamuoju sluoksniu ant visos nago
plokštelės.
5) Laikome LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes). Po to jūsų nagas yra

paruoštas padengimui.
6)Padenkite viršutiniu sluoksniu DNKa’ Top No Wipe arba DNKa’ Top Matt No Wipe. Laikykite LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes). 
9,50 €
−15%
12,74 €
14,99 €

PNS gelis Milkshake Luxury UV/LED, 15 ml
Gel Milkshake Luxury pns tai aukšto klampumo nagų gelis, savaime išsilygina, turi sudėtyje balto pigmento todėl nerekomenduojame dėti storo sluoksnio geresniai medžiagos polimerizacijai, plastiškas.
14,00 €
VALERI gelinis lakas Flash 01, 6 ml
Geliniai lakai VALERI tai aukštos kokybės ir prieinami kiekvienam geliniai lakai, pagaminti meistrų - meistrams.
5,00 €
−20%
PNS kaučiukinė kamufliažinė bazė Natural, 15 ml
Rubber camouflage base pns Natural tai nuostabūs atspalviai, nepriekaištinga konsistencija, patobulintas sukibimas
8,00 €
10,00 €

PNS šviečiantis pigmentas nagams Silver
nuostabus žėrintis pigmentas jūsų nagams. Blizgumas suteikia įspūdingą žerėjimo efektą, įpatingai šviečiant saulei, ar apšvietimui krentant ant nagų.
3,00 €