Registracija į kursus

Mes džiaugiamės, kad norite mokintis Elena Luchinkina nail school mokykloje ir tapti sėkmingu bei vertinamu manikiūro, pedikiūro ar nagų priauginimo meistru! Visą šiuo metu rengiamų kursų sąrašą ir jų aprašymus galite rasti kategorijoje „Manikiūro kursai“.

Prieš pradedant pildyti registracijos formą norime jus supažindinti su registracijos taisyklėmis ir dalyvavimu mūsų rengiamose mokymų programose.

Kiekvienas, norintis dalyvauti mūsų rengiamuose kursuose, pirmiausia turi užpildyti žemiau pateiktą registracijos formą ir tuomet laukti mūsų skambučio. Tik tuomet kai sulauksite registraciją patvirtinančio skambučio, naudodamiesi mūsų internetine parduotuve galėsite sumokėti avansą (avansą galite sumokėti čia) ir taip iš anksto rezervuoti savo vietą norimuose kursuose. Likusią sumą už kursus bus galima sumokėti atvykus į mokymus.

DĖMESIO! Mes neatsakome už tai, jog jums nesilaikius aukščiau aprašytų taisyklių ir sumokėjus avansą anksčiau nei buvo skambučiu patvirtinta jūsų registracija, visos vietos į jūsų norimą kursą bus užimtos.

Jei turite klausimų susijusių su registracija, kreipkitės šiais kontaktais: telefonu +37067342106, el. paštu info@nailschool.lt arba asmenine žinute mūsų Facebook paskyroje Elena Luchinkina nail school.

Registracijos forma: