Nagų kursai, nagų kursai Vilniuje | nailschool.lt

Nagų kursai

Elena Luchinkina nail school yra manikiūro mokykla, kurioje vyksta nagų kursai pritaikyti prie šiandieninių manikiūro specialisto ir jo kliento poreikių. Kiekvieno kurso medžiaga yra paremta ilgamete šios mokyklos įkūrėjos patirtimi ir išskirtiniu dėmesiu skirtu ne tik darbo technikai, bet ir kokybiškoms priemonėms, kurios turi itin didelės įtakos rezultatams.

Visi mokymai, kuriuos rasite kategorijoje „nagų kursai“ gali būti vedami grupėse arba individualiai. Po kursų kiekvienas jos dalyvis gauna žinias patvirtinantį sertifikatą.

Jie vyksta Elena Luchinkina nail school manikiūro mokykloje, kuri įsikūrusi adresu Gabijos g. 32, Vilnius. Norint dalyvauti mokymuose, privaloma išankstinė registracija.

Visas Elena Luchinkina nail school mokymų programas rasite puslapyje „Visos mokymų programos“.

Nagų kursai: kaip juos išsirinkti?

Nežinote, nuo ko pradėti savo karjerą šioje sferoje? Norite, jog nagų kursai pilnai atitiktų jūsų poreikius? Susisiekite su mumis telefonu +37067342106 arba parašykite mums asmeninę žinutę mūsų Facebook puslapyje Elena Luchinkina nail school ir mes padėsime parinkti labiausiai jums tinkančius mokymus.

Registracija į nagų kursus

SVARBU! Norint dalyvauti mūsų rengiamuose kursuose, prieš tai privalote į juos užsiregistruoti užpildydami registracijos formą. Tik gavus mūsų skambutį, kuriuo patvirtinsime jūsų registraciją, galėsite dalyvauti pasirinktuose mokymuose.

Baziniai pedikiūro kursai „Dvi technikos – kombinuotas ir aparatinis pedikiūras“
Norite išmokti atlikti tobulą pedikiūrą ir pradėti savo karjeros kelią kaip pedikiūro specialistas? O gal siekiate praplėsti savo paslaugų sąrašą ir atlikti ne tik manikiūrą, bet ir pedikiūrą? Tuomet šie baziniai pedikiūro kursai „Dvi technikos – kombinuotas ir aparatinis pedikiūras“ gali būti jūsų kelio pradžia! Vos viena diena ir jūs susipažinsite su visomis pedikiūro suptilybėmis, išmoksite naujų pedikiūro atlikimo technikų ir galėsite džiuginti savo būsimas ar jau esamas klientes nepriekaištingu atliktu pedikiūru!
50,00 €
Nagų priauginimo kursai „Viršutinės formelės. Nagų priauginimas ir korekcija“
Norite išmokti gražiai ir greitai priauginti nagus? Jums sunku modeliuoti nagą ir sunkiai susidraugaujate su apatinėmis nagų priauginimo formelėmis? O gal gelis visiškai jums nepaklūsta? Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakėte TAIP, tuomet jums būtina sudalyvauti nagų priauginimo kursuose „Viršutinės formelės. Nagų priauginimas ir korekcija“ ir taip išbandyti bei susipažinti su nauja nagų priauginimo techinka, kurios metu naudojamos viršutinės nagų priauginimo formelės.Šie nagų priauginimo kursai padės jums pamiršti visas problemas susijusias su nagų priauginimu ir pagaliau nagų modeliavimas jums taps tikru malonumu!
50,00 €
Manikiūro kursai „Intensyvus manikiūras 2 būdais ir gelinis lakavimas“
Ar norite išmokti profesionaliai atlikti manikiūrą? Sužinoti šio amato suptilybes? O gal visgi trokštate patobulinti savo žinias ir išmokti atlikti aparatinį manikiūrą? Tokiu atveju, siūlome jums išklausyti ir įsisavinti žinias manikiūro kursų „Intensyvus manikiūras 2 būdais ir gelinis lakavimas“ metu. Šie manikiūro kursai neabejotinai taps jūsų naujo gyvenimo, susieto su manikiūro specialisto darbu, pradžia!


50,00 €
Manikiūro kursai „Nagų stiprinimas kietosiomis medžiagomis, architektūros atstatymas + kombinuotas ir aparatinis manikiūras“
Nežinote, kaip tinkamai sustiprinti nagus išvengiant bet kokių atsisluoksniavimų ir nutrupėjimų, kaip priauginti nuskilusius nagų kampus bei kaip dirbti su sudėtingų tipų nagais? Tai galite sužinoti manikiūro kursuose „Nagų stiprinimas kietosiomis medžiagomis, architektūros atstatymas + kombinuotas ir aparatinis manikiūras“, kurie kardinaliai pakeis tavo atliekamo manikiūro kokybę!
50,00 €
Nagų priauginimo kursai „Saloninis modeliavimas. Bazinis kursas. 1 lygis“
Svajojate išmokti atlikti nagų priauginimą, kuris ne tik gražiai atrodytų, bet ir puikiai laikytųsi? Tuomet nagų priauginimo kursai „Saloninis modeliavimas. Bazinis kursas. 1 lygis“ yra būtent tai, ko senai ieškojote!


Daugybę metų nagų sferoje dirbanti šios manikiūro mokyklos įkūrėja Elena Luchinkina vos per tris dienas jus supažindins su nagų priauginimo suptilybėmis ir atskleis jums dar daugiau manikiūro meistro galimybių!


50,00 €
Pasiruošimo konkursams kursai „Pasiruošimas konkursams“
Jūsų svajonė sudalyvauti tarptautiniame ar mūsų šalyje vyksiančiame manikiūro meistrų čempionate? Turite idėja, tačiau reikia pagalbos ją įgyvendinant? Pasiruoškite artimiausiu metu vyksiančiam čempionatui kartu su Lietuvos komandos trenere ir daugybės čempionatų kviestine teisėja Elena Luchinkina, kuri padės įgyvendinti jūsų asmeninę idėją kursuose „Pasiruošimas konkursams“ bei prisidės prie jūsų svajonės, sudalyvauti manikiūro meistrų čempionate, įgyvendinimo!
50,00 €
Nagų priauginimo kursai „Kūrybinis nagų modeliavimas. Amblygon forma. 3 lygis“
Šie nagai tikrai privers sustoti ir pasigėrėti rezultatu. Ekstravagancija ir kūrybiškumu išsiskirianti Amblygon forma yra tai, ką turi mokėti tikras nagų priauginimo profesionalas. Todėl meskite sau iššūkį ir užsiregistruokite į kursus, kuriuose išmoksite visų šios modeliavimo formos paslapčių.
50,00 €