Pasiruošimo konkursams kursai „Pasiruošimas konkursams. Posteris“
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pasiruošimo konkursams kursai „Pasiruošimas konkursams. Posteris“

Žvelgiate su susižavėjimu į plakatus, kurie atspausdinti nagų sferos žurnaluose? Žvelgdami svarstote kaip tokiam plakatui išrenkami modeliai, kaip modeliai pozuoja akcentuodami nagus ir koks makiažas labiausiai tinka? Taip prigaunate save, jog vaizduotėje piešiate savo būsimo plakato vaizdą, tačiau bijote jį kurti ar sudalyvauti konkursuose? Išduosime paslaptį – JŪS TAIP PAT GALITE TAI SUKURTI! 

Registruokitės į šiuos kursus ir įgyvendinkite savo svajonę sukurti plakatą ir sudalyvauti konkurse!

50,00 € (su PVM) 50,00 € (be mok.)
Be mokesčių

Konkursinės idėjos pasirinkimas

Pasiruošimo konkursams kursai prasideda nuo jūsų unikalios konkursinės idėjos, kurią bandysime įgyvendinti kuriant plakatą! Tarptautinių čempionatų prizininkė, teisėja ir ekspertė Elena Chasinevič padės jums išgryninti šią idėją bei ją paversti realiu kūriniu!

Poster – taip vadinasi kategorija, kuriai ir paskirsime šiuos kursus.

Pasiruošimo konkursams kursų metu:

Įgyvendinsite savo unikalią plakato idėją. Su įgyvendintu darbu galėsite dalyvauti tarptautiniuose ir mūsų šalyje vykstančiuose manikiūro meistrų čempionatuose;

Viso proceso metu jus prižiūrės ir jūsų idėjai padės atsiskleisti Elena Chasinevič. Kadangi ji yra šios srities ekspertė, jus supažindins su visa dalyvavimo čempionatuose tvarka bei padės atkreipti dėmesį į svarbias plakato detales.

Kodėl verta dalyvauti čempionatuose?

Visai nesvarbu tai tarptautinis ar mūsų šalyje vykstantis manikiūro meistrų čempionatas, dalyvavimas tokio tipo renginiuose yra galimybė parodyti savo kūrybiškumą ir meistriškumą. Tai yra malonus iššūkis, kuris neabejotinai gali tapti viena geriausių patirčių jūsų gyvenime!

Tapkite pripažinti ne tik tarp klientų, bet ir tarp viso pasaulio meistrų!

Kam skirti šie Elenos Chasinevič pasiruošimo konkursams kursai?

Jie skirti dirbantiems meistrams, kurie nori paįvairinti savo darbinę kasdienybę ir išmėginti savo jėgas kuriant posterio kategorijos konkursinį darbą bei planuojantiems dalyvauti tarptautiniuose ar vietiniuose čempionatuose.

Kiek trunka šie kursai?

Pasiruošimo konkursams kursai vyksta 3-4 dienas, priklausomai nuo to, kiek reikia laiko, jog įgyvendintumėte savo unikalią idėją.

Kursų pradžia 10:00, pabaiga – 18:00 (kartais gali užtrukti ir ilgiau).

Sąlygos

Kurso dalyvis įgyvendina savo asmeninę unikalią idėją. Darbai negai būti kopijuojami.

Dalyvis turi turėti savo idėją jau registruojantis į kursus.

Šio kurso dalyviai savo idėjas įgyvendina su asmeniškai atsineštomis priemonėmis. Kokių priemonių prireiks, dalyvis iš ansto aptaria su instruktore. Reikiamų priemonių sąrašas priklauso nuo idėjos.

Dalyvaus iki 5 žmonių.

Ar gaunamas sertifikatas?

Taip

Kur vyksta šie kursai?

Vilniuje adresu Gabijos g. 32.

Kurso instruktorius: Elena Chasinevič

---

Artimiausi manikiūro kursai vyks:

2023 m. gegužės 30-birželio 1(2) d.

---

NORINTIEMS REGISTRUOTIS Į PASIRUOŠIMO KONKURSAMS KURSUS:

Pirmiausia, turite užpildyti registracijos formą, kurią rasite paspaudę čia. Tuomet su jumis susisieks atsakingas asmuo ir patvirtins registraciją. Po registracijos patvirtinimo galėsite pervesti 50 Eur avansą naudodamiesi šia internetine parduotuve. Likusią sumą sumokėsite kursų dieną (dėl tikslios kursų kainos susisiekite asmeniškai).

Asmenims nesilaikantiems šios tvarkos ir pervedusiems avansą dar prieš patvirtinant registraciją, vieta į kursus nėra rezervuojama.

Jei turite klausimų, susijusių su šiais ar kitais mūsų mokykloje vadamais kursais kreipkitės telefonu +37067342106 arba parašykite per Facebook. Mūsų Facebook puslapis: Elena Luchinkina nail school.

 

pkk1
chat Komentarai (0)