Nagų priauginimas su poligeliu. Kursai.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Nagų priauginimo kursai „Priauginimas ir korekcija. Poligelis“

Norite išmokti atlikti nagų priauginimą ir korekciją? Norite išmokti suvaldyti poligelį ir išbandyti jo išskirtines savybes? Tuomet nagų priauginimo kursai „Priauginimo ir korekcijos kursai. Poligelis“ yra būtent tai, ko jums reikia! Jų metu su pasidalinsime visomis darbo su poligeliu paslaptimis, išmokinsime su juo priauginti nagus ir atlikti korekciją.

Tikime, jog išbandžius poligelį jį tiesiog pamilsite!

50,00 € (su PVM) 50,00 € (be mok.)

Šių kursų metu jūs:

Išmoksite priauginti nagus naudojant poligelį;

 • Sužinosite visas darbo su poligeliu paslaptis ir išmoksite jį suvaldyti taip, kad atliekamas nagų priauginimas reikalautų minimalaus dildžiavimo;

 • Išmoksite pastatyti apatines nagų priauginimo formeles;

 • Išmoksite paruošti nagą modeliavimui bei korekcijai;

 • Išmoksite atlikti priaugintų nagų korekciją;

 • Išmoksite migdolo ir kvadrato dildinimo technikas;

 • Sužinosite kaip atlikti prancūzišką ir ombre dizainus;

 • Sužinosite kaip nufotografuoti savo atliktus darbus.

Kodėl verta išbandyti nagų priauginimą su poligeliu?

Poligelis – naujos kartos gelis, kuris jungia pačias geriausias gelio ir akrilo savybes, lemiančias šios priemonės tvirtumą, plastiškumą bei atsparumą apkrovoms ir visai nesvarbu, kokio ilgio bus daromas nagų priauginimas! Šios medžiagos savybės taip pat turi įtakos dildžiavimui: ją galima uždėti taip, kad išvengtume nereikalingo dildžiavimo ir sutrumpintume procedūros laiką.

Poligelį labai patogu naudoti su šablonais. Išmokus jį valdyti, be vargo galėsite modeliuoti bet kokią formą: pradedant klasika, baigiant avangardu. Juo tobulai sutvirtinsite nago plokštelę ir lengvai atliksite korekciją. Negana to, ši bekvapė medžiaga yra visiškai saugi sveikatai, tinka alergiškiems žmonėms.

Programa:

1 DIENA: NAGŲ PRIAUGINIMAS MIGDOLO FORMA NAUDOJANT APATINES NAGŲ PRIAUGINIMO FORMELES (PRANCŪZIŠKAS DEKORAVIMAS, VIENO LAŠO TECHNIKA)

TEORIJA (10:00-11:00):

 • Nagų paruošimas modeliavimui (per daug nenudildant natūralios nago plokštelės);

 • Šablono uždėjimas šiuolaikinio migdolo forma, teisinga formos architektūra;

 • Medžiagos uždėjimas reikalaujantis minimalaus dildžiavimo;

 • Prancūziškas dekoravimas vieno lašo technika;

 • Migdolo formos dildinimo technika;

 • Darbo su poligeliu paslaptys.

PRAKTIKA (11:00-18:00): PRANCŪZIŠKAS LAKAVIMAS VIENO LAŠO TECHNIKA MIGDOLO FORMA

2 DIENA: NAGŲ KOREKCIJA PAKELIANT LAISVĄ GALĄ

TEORIJA (10:00-11:00):

 • Ombre dizainas naudojant poligelį;

 • Nagų paruošimas korekcijai ir korekcija. Formos architektūros atstatymas ir laisvojo galo pakėlimas;

 • Ombre dizainas naudojant poligelį;

 • Kvadrato formos dildinimo technika;

 • Atlikto darbo fotografavimo paslaptys.

PRAKTIKA (11:00-18:00): OMBRE LAKAVIMAS KVADRATO FORMA

Visi kursai yra multiligvistiniai: lietuvių ir rusų kalbomis. O kiekvienas išklausęs visą mokymų programą ir jų metu atlikęs praktines užduotis gauna sertifikatą bei -10% nuolaidą PNS Cosmetics produktams.

Nagų priauginimo kursai vyksta mūsų mokykloje adresu Gabijos g. 32, Vilniuje. Jų metu dirbsime ant modelio nagų (rekomendacijos kaip ieškoti nagų modelių).

Suteikiame galimybę šiuos kursus išklausyti ir individualiai. Dėl tokios galimybės reikia susisiekti asmeniškai arba užpildyti šią registracijos formą pasirenkant, kad kursus norima išklausyti individualiai. Individualių kursų kaina skiriasi.

Kam skirti šie nagų priauginimo kursai su poligeliu?

Šie kursai tinka tiek patyrusiems, tiek ir pradedantiesiems, kurie anksčiau nedirbo su poligeliu.

Kursų trukmė: 2 dienos

Kiek žmonių bus grupėje?

Iki 5 žmonių

Kursus veda: Ieva Grumbinė

KURSŲ KAINA: 240 Eur

---

Artimiausi nagų priauginimo kursai vyks:

ŠIUO METU KURSAI VYKSTA TIK INDIVIDUALIAI. INDIVIDUALIŲ KURSŲ KAINA GALI SKIRTIS NUO GRUPINIŲ KURSŲ KAINOS.

---

DĖMESIO: KAIP UŽSIREGISTRUOTI Į ŠIUOS KURSUS IR JUOS APMOKĖTI?

Norint sudalyvauti šiuose nagų priauginimo kursuose, visų pirma jūs turite į juos užsiregistruoti. Tai galite padaryti užpildę registracijos formą (ją rasite paspaudę čia). Užpildžius formą, laukite mūsų skambučio, kuriuo patvirtinsime jūsų dalyvavimą mokymuose. Tik tada, kai sulauksite patvirtinimo, galėsite pervesti 50 Eur vertės avansą. Jį galite pervesti naudodamiesi šia elektronine parduotuve. Tiesiog šiuos kursus įsidėję į krepšelį ir apmokėję. Likusią sumą (190 Eur) sumokėsite kurso dieną.

Jei nesilaikysite šios registracijos ir apmokėjimo tvarkos, mes neatsakome už tai, jog jūsų norimu metu grupė jau bus surinkta.

Turite klausimų dėl registracijos ar apmokėjimo? Į juos visus mielai atsakysime telefonu +37067342106 arba Facebook puslapyje Elena Luchinkina nail school.

npk3
chat Komentarai (0)