Individualūs nagų kursai Vilniuje | nailschool.lt

Individualūs nagų kursai

Nagų dizaino kursai „Plastilinas. Tūrinės gėlės“
Domitės tūrinėmis kompozicijomis? O gal tiesiog norite išmokti lipdyti plastilinu, nes pirmieji jūsų bandymai buvo nesėkmingi? Šie nagų dizaino kursai padės išspręsti šias problemas ir supažindins jus su daug galimybi suteikiančia manikiūro priemone – plastilinu. Kuriuo sukursite neįtikėtino grožio 3D kompozicijas.
30,00 €
Nagų priauginimo kursai „Priauginimas ir korekcija. Poligelis“
Norite išmokti atlikti nagų priauginimą ir korekciją? Norite išmokti suvaldyti poligelį ir išbandyti jo išskirtines savybes? Tuomet nagų priauginimo kursai „Priauginimo ir korekcijos kursai. Poligelis“ yra būtent tai, ko jums reikia! Jų metu su pasidalinsime visomis darbo su poligeliu paslaptimis, išmokinsime su juo priauginti nagus ir atlikti korekciją.

Tikime, jog išbandžius poligelį jį tiesiog pamilsite!
50,00 €
Nagų dizaino kursai „Nėriniai, monograma ir šydas (plonos linijos). 1 lygis“
Jūsų klientės vis dažniau nori, kad ant jų nagų nupieštumėte plonas linijas, tačiau tai jums nepavyksta? Norite palepinti jas šiuo metu populiariais dizainais? Jei taip, tuomet siūlome jums naują mūsų programą - „Nėriniai, monograma ir šydas (plonos linijos). 1 lygis“ – kurios metu išmoksite piešti tobulai plonas linijas!
30,00 €
Nagų priauginimo kursai „Nagų modeliavimas. Įlietas prancūzas. 2 lygis“
Atliekate nagų priauginimą, tačiau norite pakelti kvalifikaciją ir sužinoti kaip greitai atlikti šią procedūrą? O gal jau esate išklausę mūsų 1-ojo lygio nagų priauginimo kursą ir siekiate dar daugiau? Tuomet nagų priauginimo kursai „Nagų modeliavimas. Įlietas prancūzas. 2 lygis“ yra tai, kas privers jus dar labiau pamilti nagų priauginimą ir išmokti tobulai atlikti įlietą prancūzišką manikiūrą!
50,00 €
Nagų dizaino kursai „Greiti saloniniai dizainai“
ATNAUJINTA PROGRAMAAr jaučiate, jog nagų dizainų kūrimas yra jūsų silpnoji pusė? Norite greit ir vienu metu išmokti maksimaliai daug nagų dizainų bei pasiūlyti savo klientėms daugiau nei tik vienspalvis gelinis lakavimas ar nagų priauginimas? Taip? Vadinasi šis kursas yra būtent tai, ko ieškote! Vos per vieną dieną išmoksite kurti įvairius greitai atliekamus dizainus, kuriais jau sekančią dieną galėsite džiuginti klientes!
35,00 €
Nagų dizaino kursai „Multi Pulti“
Esate Disney animacinių filmų gerbėjas? O gal norite pradžiuginti savo klientes žaismingais nagų dizainais? Tuomet pats metas registruotis į nagų priauginimo kursus „Multi Pulti“ ir išmokti piešti Disney animacinių filmų personažus ir ne tik! Juk suaugę ne ką mažiau nei vaikai mėgsta animacinius filmus ir jų personažus.
30,00 €
Nagų korekcijos kursai „Greita korekcija“
Ilgai atliekate nagų korekciją? Per dieną priimate mažiau klientų nei norėtumėte? Tokiu atveju šie nagų korekcijos kursai yra skirti būtent jums! Mes padėsime jums ženkliai sumažinti korekcijos laiką išlaikant darbo kokybę.40,00 €
Nagų dizaino kursai „Žiemos dizainai“
Artėja prieššventinis laikotarpis, o jūs nežinote kaip jo metu puošite savo klientes? Bijote jas nuvilti pasakydamos „negaliu“ ar „nemoku“? Nagų dizaino kusai „Žiemos dizainai“ padės pasiruošti artėjančiom šv. Kalėdom ir Naujiesiems Metams ir pasiūlyti savo klientėms naujų madingų šventinių dizainų.
30,00 €
Nagų priauginimo kursai „Nagų modeliavimas. Stileto forma. 3 lygis“
Ar norite tobulėti ir perkelti nagų priauginimą į kitą lygį? Žavitės stileto forma ir tiesiog degate noru kurti? Metas registruotis į 3 lygio nagų priauginimo kursus, kurie yra puikus būdas pakelti savo kvalifikaciją bei išlaisvinti savo kūrybiškumą. Paskubėkite, nes šis kursas vyksta retai, o viet kiekis labai ribotas!
50,00 €
Pasiruošimo konkursams kursai „Pasiruošimas konkursams“
Jūsų svajonė sudalyvauti tarptautiniame ar mūsų šalyje vyksiančiame manikiūro meistrų čempionate? Turite idėja, tačiau reikia pagalbos ją įgyvendinant? Pasiruoškite artimiausiu metu vyksiančiam čempionatui kartu su Lietuvos komandos trenere ir daugybės čempionatų kviestine teisėja Elena Luchinkina, kuri padės įgyvendinti jūsų asmeninę idėją kursuose „Pasiruošimas konkursams“ bei prisidės prie jūsų svajonės, sudalyvauti manikiūro meistrų čempionate, įgyvendinimo!
50,00 €
Nagų dizaino kursai „Inkrustacijos paslaptys“
Norite įvaldyti nagų inkrustaciją taip, jog kiekviena klientė ja džiaugtųsi visą gelinio lakavimo, pedikiūro ar nagų priauginimo išnešiojimo laiką? Esate reikiamame kelyje, nes mūsų mokykloje renkamuose kursuose „Inkrustacijos paslaptys“ instruktorė Julija pasidalins visa svarbia informacija ir paslaptimis, kurios garantuos, jog inkrustaciją atliksite tobulai!
35,00 €