Pagalbiniai skysčiai nagams, manikiūro priemonės | nailschool.lt

Pagalbiniai skysčiai nagams

Gelinių nagų dizainas ir priežiūra tapo neatsiejama mūsų grožio ritualo dalimi. Norint pasiekti , kad gelinis lakavimas neskilinėtų ir neatsisluoksniuotų, svarbu, jog pagalbiniai skysčiai nagams būtų kokybiški ir tinkamai parinkti. Šie itin svarbūs komponentai užtikrina, kad nagai atrodytų nuostabiai, išliktų stiprūs bei sveiki. Norėdami užtikrinti gelinio lakavimo rezultatą, naudokite pagalbines priežiūros priemones.

Asortimentas Pagalbiniai Skysčiai Nagams

  • Gelinio Lako Nuėmėjas - Švelnus Ir Efektyvus. Gelinio lako nuėmėjas efektyviai pašalina senas medžiagas, nepažeisdamas natūralaus nago paviršiaus. Tai puiki alternatyva agresyviam lako šalinimui, kuris gali paveikti nagų struktūrą.
  • Sukibimą Gerinanti Priemonė - Prailgina Gelinio Lako Laikymosi Laiką. Sukibimą gerinanti priemonė, dar žinoma kaip bondas, yra viena iš pagrindinių priemonių turinčių įtakos geriasniam sukibimui. Šis pagalbinis skystis užtikrina maksimalų sukibimą tarp natūralaus nagų paviršiaus ir dirbtinių medžiagų, prailgindamas gelinio lakavimo išlaikymo laiką ir sumažindamas atsiskyrimo riziką.
  • Nago Nuriebalintojas - Pagrindo Paruošimui. Norint užtikrinti tinkamą nago plokštelės sukibimą, svarbu, kad plokštelė būtų nuriebalinta ir nusausinta. Nago nuriebalintojas tai padarys puikiai.
  • Rūgštinis Ir Nerūgštinis Pimeriai - Dar Stipresniam Efektui. Pimeriai atlieka tokią pat paskirtį kaip ir nago nuriebalintojas, tačiau primeriai yra dar efektyvesni. Rūgštinis Primeris maksimaliai nuriebalina ir nusausina nago plokštelę, o nerūgštinis primeris nuriebalina, nusausina nago plokštelę bei palieka minimalų lipnųjį sluoksnį.
  • Antibakterinis Rankų Gelis - Saugus Darbas Ir Higiena. Visi žinome, kaip svarbu išlaikyti tinkamą higienos lygį. Antibakterinis rankų gelis yra puiki priemonė, užtikrinanti ne tik saugų darbą su kliento nagais, bet ir sumažina bakterijų bei mikrobų perdavimo riziką.
  • Skystis Lipnaus Sluoksnio Nuėmimui - Paprasta, Bet Efektyvu. Skystis, skirtas lipnaus sluoksnio nuėmimui, suteikia galimybę lengvai ir greitai pašalinti lipnųjį sluoksnį ir toliau tęsti procedūrą.

Kokybės Garantija Nailschool.lt

Mūsų internetinė parduotuvė, Nailschool.lt, pasižymi aukščiausiu profesionalumu ir rūpinasi klientų poreikiais. Mes suprantame, kaip svarbu turėti patikimus ir efektyvius pagalbinius skysčius nagams. tad pasirūpinome, kad mūsų asortimente rastumėte tik kruopščiai atrinktas aukščiausios kokybės priemones.

Pagalbiniai skysčiai nagams yra tarsi gelinio lakavimo paslaptis, turinti įtakos priemonių išsilaikymui ant nago plokštelės. Nuo gelinio lako nuėmėjo iki antibakterinio rankų gelio - kiekviena iš šių priemonių atlieka svarbų vaidmenį, užtikrinant maksimalų nagų grožį ir stiprumą bei procedūros saugumą. Pasitikėkite kokybiškomis priemonėmis iš Nailschool.lt ir mėgaukitės nepriekaištingais rezultatais.

PNB nagų dehidratorius, 15 ml
Dezinfekuoja, pašalina nuo nago riebalus, drėgmę. Prakaituojančiom rankom tepti 2 kartus, kas kart palaukti kol nudžius.
6,00 €