Nagų lempos LED ir UV, elektriniai prietaisai | nailschool.lt

Nagų lempos

Norint pasirūpinti savo nagų išvaizda ir atlikti tokias procedūras kaip gelinis lakavimas ar nagų priauginimas reikia pasirūpinti bent jau pačiais būtiniausiais elektriniais prietaisais. Vienas iš tokių prietaisų yra nagų lempos, kurios itin greitai sustingdo ant nagų užteptas priemones ir leidžia iškart po procedūros mėgautis nepriekaištingai nulakuotais nagais nebijant jų sugadinti.

Nagų lempos: kaip jas išsirinkti?

Nagų lempų pasirinimas yra išties gausus, tačiau kaip nepasimesti ir išsirinkti tinkamą? Renkantis nagų lempą rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos svarbius dalykus:

UV, LED ar hibridinė?

Nagų lempos gali būti UV, LED arba hibridinės t.y. UV ir LED viename. Todėl prieš pasirenkant, kurią iš šių lempų įsigyti, turite įvertinti, kokias priemones naudosite: stingstančias prie UV ar prie LED spindulių. Jei dar nežinote, kokias priemones naudosite, arba jei planuojate nagų lempą naudoti įvairioms procedūroms, tuomet verta rinktis hibridines lempas tinkančias visoms priemonėms sustingdinti.

Kalbant apie UV ir LED nagų lempų skirtumus verta paminėti ir tai, jog LED lempos yra pranašesnės už UV dėl to, jog LED šviesa neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai, tausoja energiją, neteršia aplinkos ir yra galingesnė nei UV.

Nagų lempos arnavimo laikas

Nagų lempos turi savo tarnavimo laiką. Šis laikas yra skaičiuojamas valandomis. Kuo jis didesnis, tuo lempa tarnaus ilgiau. Todėl, jei lempą planuojate naudoti ne tik sau, bet ir klientams, rekomenduojama atsižvelgti į kuo ilgesnį tarnavimo laiką.

Darbo laiko pasirinkimai

Lempa, kuri turi daugiau darbo laiko pasirinkimų, yra patogesnė. Ši galimybė suteikia daugiau laisvės ir lankstumo, kadangi priklausomai nuo naudojamos priemonės galima pasirinkti ir reikiamą džiovinimo laiką.

Matmenys

Prieš įsigyjant UV ar LED lempą atsižvelkite į jos matmenis ir įsitikinkite, jog ji neužims per daug vietos bei netrukdys komfortiškai atlikti darbo. Ypač tai svarbu, jei norite naudoti dvi lempas vienu metu.

Ar užteks vienos nagų lempos?

Jei gelinį lakavimą darote namuose, jums visiškai pakaks vienos lempos. Tačiau dirbant salone ir norint užtikrinti patogų, greitą bei komfortišką darbą verta turėti daugiau nei vieną nagų lempą. Ypač, jei atliekate ir manikiūro, ir pedikiūro procedūras.

Ieškant nagų lempos skirtos pedikiūrui, verta atsižvelgti ne tik į jau išvardintus kriterijus, tačiau ir į tai, jog lempa būtų atviru dugnu. Tokia lempa klientui bus patogesnė.