Online nagų kursai, manikiūro kursai | nailschool.lt

Online nagų kursai

Online nagų kursai – puiki galimybė tapti manikiūro ar pedikiūro specialistu, pagilinti žinias ar sužinoti šio darbo subtilybes neišėjus iš namų! Įsigiję bet kuriuos Online mokymus gausite kruopščiai atrinktą medžiagą, kuri sudaryta atsižvelgiant į ilgametę instruktorių patirtį ir į manikiūro/pedikiūro specialisto poreikius. Įsigytus Online nagų kursus galėsite peržiūrėti net 3 mėnesius nuo jų įsigijimo, todėl turėsite pakankamai laiko žinias pritaikyti praktiškai bei išklausyti pasirinktą kursą tiek kartų, kiek tik jausite poreikį!

Online nagų kursai yra kaip tik jums, jei:

  • Norite gauti kokybišką ir į manikiūro/pedikiūro meistro poreikius orientuotą mokomąją medžiagą, kurią sudarė puikiai savo darbą išmanantys instruktoriai;

  • Norite kursus išklausyti jums patogiu metu ir tempu;

  • Norite pakeisti savo specialybę ar pakelti kvalifikaciją, tačiau gyvai vykstančių kursų metu esate užsiėmęs;

  • Jūsų mieste ar miestelyje nevykdomi tokio tipo kursai;

  • Neturite galimybės dalyvauti gyvai vedamuose nagų kursuose Vilniuje.

Informacija apie nagų kursus

Priklausomai nuo pasirinkto kurso, Online nagų kursai gali vykti tiek be instruktoriaus, tiek ir su jo įsikišimu (konsultacijos bei namų darbų tikrinimas). Išklausius mokomąją medžiagą gaunamas žinias patvirtinantis sertifikatas.

Visi Elena Luchinkina nail school manikiūro mokykloje rengiami mokymai yra puslapyje „Visos mokymų programos“.

Turite klausimų apie vykstančius Online nagų kursus? Kreipkitės telefonu +37067342106 arba elektroniniu paštu info@nailschool.lt. Daugiau informacijos apie rengiamus kursus ieškokite Elenos Luchinkinos Nail School Facebook puslapyje.

 

Online kursai „Tobulų nuotraukų paslaptys“
Vis stengiatės tobulai nufotografuoti savo manikiūro ar pedikiūro darbus, tačiau kad ir kaip stengtumėtės rezultatas nedžiugina ir vis užduodate sau klausimą kaip gražiai nufotografuoti nagus? Tuomet šis online kursas apie tai, kaip tobulai nufotografuoti savo darbus yra tai, ko jums reikia!35,00 €
-90,00 €
Online nagų priauginimo kursai „Meistras vertas milijono. Priauginimas“
Ar nori neišeidamas iš namų išmokti visų nagų priauginimo paslapčių? O gal ieškai kokybiškos ir tikslios online informacijos apie nagų priauginimą? Tuomet šie nagų priauginimo kursai „Meistras vertas milijono. Priauginimas“ yra būtent tai, ko ieškojote! Jūsų laukia teorinės ir praktinės vaizdo pamokos, diagramos, PDF failai, papildomos pamokos, kurios padės jums įsitvirtinti šioje sferoje, ir dar daug naudingos informacijos. Nes tai, ne tik dar vienas online nagų priauginimo kursas, tai – gerai apgalvota ir šimtus kartų praktiškai įgyvendinta sistema tobulam rezultatau pasiekti. 
360,00 €
450,00 €