Žnyplės nagams ir odelėms Vilniuje | nailschool.lt

Žnyplės nagams ir odelėms

Sukurkite nepakartojamą ir nuostabų manikiūrą su mūsų profesionaliomis žnyplutėmis odelėms. Šie aukščiausios kokybės PNS Cosmetics įrankiai iš taps jūsų tikraisiais pagalbininkais, padedančiais sukurti dar  tobulesnį ir tvarkingesnį manikiūrą bei pedikiūrą. Mūsų asortimente rasite žnyplutes, kurios ne tik sužavės savo tvirtumu ir ilgaamžiškumu, bet ir leis jums atlikti darbą saugiai bei steriliai.

Atraskite Žnyplutes Nagų Odelėms

Norint atlikti nepriekaištingą manikiūrą, neabejotinai svarbu turėti tinkamas ir aštras  žnyplutes odelėms.

Mūsų žnyplutės nagams ir odelėms - tai tobulas įrankis, su kuriuo atliksite profesionalų manikiūrą ar pedikiūrą. Jos išsiskiria savo tvirtumu ir ypač aštriais ašmenimis, todėl galėsite be vargo pašalinti nereikalingas nagų odeles ir pasirūpinti nagų išvaizda.

Žnyplutės odelėms yra mūsų pasididžiavimas. Dėl aštrių ir ilgaamžių ašmenų, jas retai galąsite ašmenis. Jas taip pat lengva dezinfekuoti ir sterilizuoti. Visa tai garantuoja, kad manikiūras bus ne tik puikiai atliktas, bet ir atitiks aukščiausius sterilumo standartus.

Kaip Pasirūpinti Tobula Manikiūro Procedūra?

Siekiant, kad jūsų manikiūro procedūra būtų tikrai tobulai atlikta, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į žnyplutes, bet ir į kitas reikalingas priemones:

  • Manikiūro Žirklutės. Nepamirškite pasirūpinti kokybiškomis manikiūro žirklutėmis. Jos padės jums lengvai ir preciziškai paruošti nagus manikiūrui.
  • Odelių Atstūmiklis. Odelių atstūmiklis yra būtinas, norint atstumti nagų odeles. Tai padės pasiekti geresnį ir greitesnį rezultatą ir suteiks jūsų nagams tvarkingą išvaizdą.

Jei jums reikia patarimų bei pagalbos renkantis žnyplutes odelėms ar kitas priemones nagams, visuomet galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais. Skambinkite mums telefonu +37067342106 arba rašykite į elektroninį paštą info@nailschool.lt.

Taip pat kviečiame aplankyti mūsų fizinėje parduotuvėje adresu Gabijos g. 32, Vilnius, kur galėsite pamatyti bei išbandyti priemones ir jas atsiimti nemokamai.

Nippon Nippers manikiūro žnyplutės odelėms N-04s-4
Aukščiausios kokybės profesionalios nagų žnyplės NIPOON NIPPERS N-04S-4. Kokybiškos, patogios žnyplės nagams pagamintos iš japoniško plieno, todėl dezinfekuojant ir sterilizuojant žnyplučių nepaveikia korozija, nekinta įprasta spalva, ilgai neatšimpa ašmenys. Žnyplės nagams ir odelėms yra patogios dirbti tiek kaire, tiek dešine ranka - spyruoklė kuri yra pritvirtinta prie žnyplučių padeda rankai laikyti stabilumą ir kontroliuoti kirpimą. Todėl nepažeisite ir nesužalosite kliento rankų. Žnyplės skirtos storai sausai odai, taip pat plonai ir jautriai odai.
Instrumento išmatavimai- 113mm
ašmenų išmatavimai- 4mm
29,99 €
PNS manikiūro žnyplutės odelėms NIP 101
Aukščiausios kokybės PNS nagų žnyplės manikiūrui ir pedikiūrui NIP101
 
Nagų žnyplės tinka profesionaliai ir itin švariai atlikti manikiūrą bei pedikiūrą. Šio modelio žnyplučių vidinėje pusėje pritvirtinta spyruoklė, kuri padeda fiksuoti ranką, o matinis paviršius neleidžia rankai slysti.
 
Žnyplutės pagamintos iš nerūdijančio plieno, kuris dezinfekuojant nesioksiduoja ir yra itin patvarus. Šios nagų žnyplės pagaląstos rankiniu būdu.

žnyplučių išmatavimai- 103mm
ašmenų išmatavimai- 5 mm
24,99 €
Pprofnail manikiūro žnyplutės odelėms NIP 201
Aukščiausios kokybės PNS nagų žnyplės manikiūrui ir pedikiūrui NIP201
 
Profesionalai renkasi tik geriausia, todėl pristatome naujas PNS nagų žnyples tinkančias manikiūrui ir pedikiūrui, kurios atliks savo darbą tobulai. Šios žnyplutės tinka tiek storai suragėjusiai odai, tiek plonai jautriai odai. 
 
Šis modelis pagamintos iš nerūdijančio plieno ir pagaląstos rankiniu būdu, todėl ši kombinacija garantuoja ilgaamžiškumą ir aštrumą.
žnyplučių išmatavimai- 111mm
ašmenų išmatavimai- 3,5 mm
24,99 €
Profnail manikiūro žnyplutės odelėms NIP 301
Aukščiausio kokybės PNS nagų žnyplės manikiūrui ir pedikiūrui NIP301

Šis modelis yra itin patvarus ir populiarus tarp profesionalų. Komfortas laikant ir tvirta rankos fiksacija. Užtikrintas ir aštrus kirpimas leis atlikti darbą kokybiškai, o medžiagos, iš kurių šios jos pagamintos, garantuoja, kad nagų žnyplės nesioksiduotų dezinfekuojant. 

Jei norite be vargo pašalinti suragėjusią odą, šios nagų žnyplės yra tai, ko ieškojote. Jos atliks darbą greitai ir kokybiškai.
žnyplučių išmatavimai- 111mm
ašmenų išmatavimai- 5 mm
24,99 €