Teptukai nagams, manikiūro priemonės | nailschool.lt

Teptukai nagams

Tam, kad kai kurios nagų procedūros būtų tinkamai ir lengvai atliktos, gali būti naudojami teptukai nagams, kurių šepetėlio storis ir forma priklauso nuo jo paskirties.

Nailschool.lt internetinėje parduotuvėje galite atrasti teptukus nagams, kurie skirti gelio ar poligelio dengimui, dailei, prancūziškam manikiūrui, ombre stiliui ir kitoms nagų procedūroms.

Teptukai nagams: kaip juos išsirinkti?

Teptukai nagams nėra universalūs, todėl juos reikėtų rinktis atsižvelgiant į jūsų poreikius ir teptuko savybes.

Jei ieškote teptuko įvairiems dailės elementams piešti, jums labai svarbu atsižvelgti į teptuko storį. Kuo smulkesnes detales norėsite nupiešti, tuo plonesnį teptuką reikėtų pasirinkti. Tačiau tam, kad galėtumėte nevaržomai save realizuoti, verta turėti bent kelis įvairių storių teptukus skirtus dailei.

Ieškantiems teptuko geliui vertėtų atsižvelgti į tai, kad su teptuku būtų lengva tolygiai paskirstyti priemonę. Tam labiausiai tinka plokšti teptukai.

Renkantis poligeliui skirtus teptukus apgalvokite ne tik tai, kaip patogiai skirstyti priemonę ant nago, tačiau ir kaip ją lengvai paimti. Tam gali puikiai pasitarnauti dviejų dalių teptukai, kurių vienas galas skirtas priemonės paėmimui, o antras – jos skirstymui.

Sunku išsirinkti? Išsamią nemokamą konsultaciją galite gauti paskambinę telefonu +37067342106 arba parašę laišką elektroniniu paštu info@nailschool.lt. Jei norite visas priemones pamatyti gyvai, galite atvykti į mūsų firminę parduotuvę adresu Gabijos g. 32, Vilnius.