Nagų priežiūra, manikiūro priemonės | nailschool.lt

Nagų priežiūra

Dauguma įsivaizduoja, jog tinkama nagų priežiūra yra puikiai atliktas manikiūras bei gelinis lakavimas ar nagų priauginimas su pačiu madingiausiu nagų dizainu. Tačiau labai dažnai pamirštama, jog tobulas nagų dizainas atrodys nepriekaištingai tik tuomet, jei bus pasirūpinta nagų odelėmis bei rankų oda.

Nors paprastai susirūpinama tik tuomet kai jau yra problema, pavyzdžiui, sausa rankų oda ar silpni nagai, tačiau verta nepamiršti pasirūpinti ne tik nagų išvaizda, bet ir rankų, odelių bei nagų priežiūra.

Šioje kategorijoje atrasite šiuos nagų priežiūrai bei rankų odai skirtus produktus: odelių ir nagų aliejus, rankų kremas, losjonas rankoms ir kūnui.

Odelių ir nagų priežiūrai skirtas aliejus

Nagų priežiūra yra neatsiejama nuo odelių ir nagų aliejaus. Tam, kad nagai ir odelės būtų pamaitintos ir padrėkintos, juo vertėtų nagus tepti kasdien, o ne tik retkarčiais po manikiūro procedūros. Naudojant tokį aliejų nuolatos odelės atrodys sveikai, oda šalia nagų mažiau nešerpetos, o nagai taps stipresni ir greičiau augs.

Rankų kremas ar losjonas

Naudojant rankų kremą ar losjoną rankos taps švelnios, oda suminkštės ir atrodys sveikai, o nagai bus pamaitinti. Tam, kad rankų oda ir nagai atrodytų nepriekaištingai, kremą ar lojoną rankoms vertėtų naudoti kelis kartus per dieną.

Šaltuoju sezonu vertėtų naudoti maitinamuosius rankų kremus ar losjonus, kuriuose nėra tiek daug vandens. Taip apsaugosime rankų odą nuo nušalimo. O šiltuoju metų laiku, priklausomai nuo jūsų poreikio galima rinktis tiek maitinamuosius, tiek drėkinamuosius kremus ar losjonus.

Patarimai, kaip taisyklingai prižiūrėti nagus

  1. Nuolatos naudokite rankų kremą bei odelių ir nagų priežiūrai skirtą aliejų.
  2. Indus plaukite tik su pirštinėmis. Taip išvengsite indų ploviklio ir kitų cheminių medžiagų poveikio jūsų rankoms.
  3. Gerkite daug vandens ir vadovaukitės sveikos bei subalansuotos mitybos principais.
  4. Ne rečiau kaip kartą per dvi savaites atlikite manikiūrą.
  5. Sterilizuokite įrankius, su kuriais atliekate manikiūrą ar pedikiūrą.
  6. Naudokite tinkamo grubumo ir iš tinkamų medžiagų pagamintas dildes.
  7. Su nagais nieko nelupkite, netrinkite, nekelkite ir pan.
  8. Nekramtykite nagų ir odelių aplink juos.
  9. Venkite ilgalaikių kontaktų su dezinfekcijos priemonėmis.