PNB spider gelis | nailschool.lt

PNB spider gelis

Spider gelis yra lengvas, primenantis gumos konsistenciją gelis, kuris puikiai išsitempia, neplyšta, nenubėga, neišsilieja ir tobulai nugula ant nago ilgomis plonomis linijomis. Šis gelis skirtas nagų dekorvimui. Jis suteikia galimybę ant nago lengvai nupiešti tiesias ir plonas tarsi voratinklio siūlai linijas, kuriomis, net ir neturint didelės patirties kuriant dizainus, meistras galės ant nago lengvai atlikti įvairius geometrinius dizainus, griežtas linijas, menines kompozicijas ir kitus ornamentus.

Nors spider gelis ir išsitempia į ilgas plonas linijas, tačiau jo spalvos tokios sodrios, kad net ir ploniausios linijos atrodys ryškios ir bus puikiai matomos. O siekiant, kad linijos būtų dar ryškiau matomos, rekomenduojama jas piešti ant spider gelio spalvai kontrastingų spalvų arba ant matinio paviršiaus. Piešti su šiuo geliu patogu naudojant taškavimo įrankį ar šepetėlį.

Kaip naudojamas spider gelis?

Nors su juo ir visiškai nesudėtinga piešti įvairius ornamentus, tačiau svarbu žinoti, kaip taisyklingai jį naudoti. Rekomenduojame vadovautis šiais žingsneliais:

  1. Nago paruošimas. Jei reikia, nuo nago pašalinama sena medžiaga, atliekamas manikiūras, sutvarkomos odelės bei nagui suteikiama forma. Atsiradusios dulkės nuvalomos šepetėliu, nagas nuriebalinamas ir patepamas gruntu.
  2. Nago padengimas apatiniu gelinio lako sluoksniu. Nagas padengiamas plonu apatiniu gelinio lako sluoksniu, kuris dar geriau žinomas kaip bazė. Tuomet nagas kišamas po UV ar LED lempa.
  3. Nago padengimas geliniu laku. Nagas padengiamas pasirinktos spalvos geliniu laku ir kišamas išdžiovinti po UV ar LED lempa.

Vėliau gelinio lakavimo eiga priklauso nuo to, kokių rezultatų norite. Jei norite, jog spider gelis paliktų iškilias linijas pasirinkite 1 jo dengimo variantą, o jei norite, jog spider geliu padengtas nagas būtų visiškai lygus pasirinkite 2 variantą.

1 variantas: iškilios linijos su spider geliu. Po nago dengimo geliniu laku nagas padengiamas viršutiniu gelinio lako sluoksniu ir džiovinamas po UV ar LED lempa. Vėliau ant nago taškavimo įrankio ar šepetėlio pagalba kuriamas dizainas su spider geliu ir taip pat džiovinamas po UV ar LED lempa. Spider gelio lipnumui nuimti naudojamas Cleanseris.

2 variantas: neiškilios linijos su spider geliu. Po nago dengimo geliniu laku ant nago įrankių pagalba kuriamas dizainas su spider geliu. Po dizaino kūrimo nagas džiovinamas UV ar LED lempoje. Tuomet tepamas viršutinis gelinio lako sluoksnis bei dar kartą nagas ždiovinamas UV ar LED lempoje.

PNB spider gelis White 01
Spider gelis PNB - tai naujoviška medžiaga nagų dizaine.
Spider gelis PNB White
Spalva: balta
8,00 €
PNB spider gelis Black 02
Spider gelis PNB - tai naujoviška medžiaga nagų dizaine.
Spider gelis PNB Black
Spalva: juoda
8,00 €
PNB spider gelis Gold 03
Spider gelis PNB - tai naujoviška medžiaga nagų dizaine.
Spider gelis PNB Gold
Spalva: auksas
8,00 €
PNB spider gelis Silver 04
Spider gelis PNB - tai naujoviška medžiaga nagų dizaine.
Spider gelis PNB Silver
Spalva: sidabras
8,00 €