Gelinio lako pagrindas (bazė), manikiūro priemonės | nailschool.lt

Gelinio lako pagrindas (bazė)

Norite, jog gelinis lakavimas ar nagų priauginimas puikiai išsilaikytų iki sekančios korekcijos? Norite išvengti suskilinėjusio gelinio lako ir nagų dizaino atnaujinimo vos po poros dienų? Jei atsakėte bent į vieną iš klausimų „taip“, tuomet profesionalus ir kokybiškas gelinio lako pagrindas yra tai, ko senai ieškojote!

Gelinio lako pagrindas, kuris dažnai manikiūro meistrų dar vadinamas baze, yra priemonė, kuri pagerina nago plokštelės sukibimą su dirbtinėmis medžiagomis nepažeisdamas nago. Jo naudojimas prailgina gelinio lako nešiojimo laiką ir užtikrina, kad atliktas nagų dizainas išsilaikytų ant nago iki sekančios korekcijos neatsilupinėjęs ir nesuskilinėjęs.

Kada naudojamas gelinio lako pagrindas?

Norint, kad gelinis lakavimas laikytųsi tinkamai, gelinio lako pagrindas naudojamas kiekvienos nagų procedūros, kuomet norima nagą padengti dirbtinėmis medžiagomis, metu. Negana to, svarbu ne tik šios priemonės naudojimas ir jos tinkamas pasirinkimas, bet ir nago plokštelės paruošimas bei kitų kokybiškų priemonių naudojimas.

Norint tinkamai panaudoti gelinio lako pagrindą rekomenduojame vadovautis šiomis priemonės naudojimo rekomendacijomis:

  1. Manikiūras. Atliekamas manikiūras, kurio metu nagui suteikiama forma bei sutvarkomos odelės.
  2. Nago pašiaušimas. Visas nagas (įskaitant ir nagų kampučius prie odelių) yra pašiaušiamas su švelnia dilde.
  3. Dulkių pašalinimas. Po nago pašiaušimo atsiradusios dulkės nuvalomos su specialiai tam skirtu švelniu šepetėliu.
  4. Nuriebalinimas. Nagas yra nuriebalinamas specialiai tam skirtu skysčiu.
  5. Gruntavimas. Nago galiukas padengiamas nagų gruntu.
  6. Gelinio lako pagrindo dengimas. Ant geliniui lakavimui paruošto nago tepamas gelinio lako pagrindas, kuris pagerina nago ir gelinio lako sukibimą bei išlygina visus nago plokštelės nelygumus. Užtenka vos vieno šios priemonės sluoksnio. Po dengimo nagas kišamas po UV ar LED lempa džiovinimui.
  7. Gelinio lako dengimas. Ant išdžiovinto gelinio lako pagrindo dengiamas pasirinktos spalvos profesionalus PNS Cosmetics, PNB ar VALERI gelinis lakas. Tuomet nagas vėl džiovinamas po UV ar LED lempa.
  8. Gelinio lako viršutinio sluoksnio dengimas. Procedūros užbaigimui nagas padengiamas gelinio lako viršutiniu sluoksniu ir kišamas po UV ar LED lempa.
  9. Odelių ir nagų aliejaus naudojimas. Po procedūros vertėtų odeles ir nagus pamaitinti tam skirtu aliejumi, kad nagai atrodytų sveiki ir oda aplink juos nebūtų išsausėjusi.

Gelinio lako pagrindų asortimentas

Šioje kategorijoje ieškokite profesionalios kosmetikos kūrėjų PNS Cosmetics, PNB, DNKA ir VALERI gelinio lako pagrindų. Joje atrasite įvairių talpų, tirštumų ir spalvų bazes, kurias galėsite pritaikyti ne tik atliekant paprastą gelinio lakavimo procedūrą, kuomet nagas padengiamas vienspalviu geliniu laku, tačiau bazes galėsite puikiai pritaikyti atliekant ir prancūzišką nagų dizainą.

Peržvelkite mūsų asortimentą ir atraskite labiausiai jūsų poreikius tenkinančius profesionaliam naudojimui skirtus gelinio lako pagrindus iš PNS Cosmetics, PNB, DNKA ar VALERI!

DNKA skaidri kaučiukinė bazė, 12 ml


Naudojimas:
1) Paruoškite natūralią nago plokštelę, padenkite ją riebalų šalinimo priemone (nuriebinimo skysčiu)
2) Užtepkite gruntą be rūgščių, sukibimui
3)Užtepkite DNKa’ Nano Base / Rubber Base / Fiber Base laikome LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes).
4) tolygiai užtepkite DNKA Rubber bazę plonu sluoksniu arba išlyginamuoju sluoksniu ant visos nago
plokštelės.
5) Laikome LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes). Po to jūsų nagas yra

paruoštas padengimui.
6)Padenkite viršutiniu sluoksniu DNKa’ Top No Wipe arba DNKa’ Top Matt No Wipe. Laikykite LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes). 
9,50 €
-5,00 €
PNB kaučiukinė bazė, 30 ml
Aukštas elastingumas. Nepriekaištingas sukibimas. Neturi aštraus kvapo
20,00 €
25,00 €