Gelinio Lako Pagrindas Vilniuje | nailschool.lt

Gelinio lako pagrindas (bazė)

Gelinis nagų lakavimas yra ypač merginų mėgiama grožio procedūra, kuri užtikrina ilgalaikį efektą ir leidžia išreikšti savo asmenybę. Tam, kad gelinis lakavimas išsilaikytų iki sekančios korekcijos, būtina naudoti gelinio lako pagrindą (bazę).

Gelinio lako pagrindas (bazė) yra priemonė, kuri pagerina nago plokštelės sukibimą su dirbtinėmis medžiagomis nepažeisdama nago. Jo naudojimas prailgina gelinio lako nešiojimo laiką ir užtikrina, kad atliktas nagų dizainas išsilaikytų ant nago iki sekančios korekcijos neatsilupinėjęs ir nesuskilinėjęs.

Pristatome jums platų gelinio lako pagrindų asortimentą, kuriame tikrai atrasite tai, ko ieškote.

Gelinio Lako Pagrindas (bazė) Kokybiškam Manikiūrui

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite aukštos kokybės gelinio lakavimo pagrindą, kuris yra naudojamas kiekvienos nagų procedūros, kuomet norima nagą padengti dirbtinėmis medžiagomis, metu. Tai užtikrina gelinio lakavimo išlaikymą. Mūsų asortimentas turi keletą svarbių privalumų, kurie išskiria jį iš kitų panašių produktų rinkoje.

Mūsų Asortimento Privalumai:

  • Ilgalaikis Efektas. Mūsų gelinio lako pagrindas užtikrina, kad ilgalaikis manikiūras ar pedikiūras išsilaikytų iki sekančios korekcijos nesuskilinėjęs ir neatsisluoksniavęs. Todėl tobulu rezultatu galėsite džiaugtis ilgai!
  • Nago Plokštelės Stiprinimas: Gelinio lako pagrindas stiprina natūralius nagus, padeda išvengti jų lūžinėjimo. Tai reiškia, jog gelinis lakavimas nepažeis natūralių nagų net, jei nuolat atliekate šią procedūrą.
  • Tobulai Lygus: Paviršius. Mūsų bazės išlygina natūralią nago plokštelę ir puikiai ją paruošia gelinio lakavimo procedūrai.
  • Lengva Naudot. Dėl savo konsistencijos, gelinio lako pagrindas yra lengvai naudojamas, todėl visai be vargo išlyginsite ir sustiprinsite net trapiausią nago plokštelę.
  • Tobulas Sukibimas: Asortimente esančios priemonės pagerins natūralaus nago ir gelinio lako sukibimą. Todėl naudodami jas pamiršite, ką reiškia atšokantis, įskilęs manikiūras.

Gelinio lakavimo pagrindas yra nepakeičiama priemonė, norint pasiekti ilgalaikį ir tvirtą nagų lakavimą. Mes įsitikinę, kad mūsų priemonės atitiks jūsų lūkesčius ir padės pasiekti norimą rezultatą. Būkite drąsūs eksperimentuoti su savo nagų dizainu, žinodami, kad mūsų gelinio lako pagrindas užtikrins tobulą priemonių išlaikymą.

Užsisakykite mūsų gelinio lako pagrindą jau šiandien ir mėgaukitės ilgalaikiu, tvirtu ir gražiu manikiūru! Susisiekite su mumis ir mes su malonumu atsakysime į visus jūsų klausimus bei padėsime pasirinkti geriausią nagų priežiūros sprendimą jūsų individualiems poreikiams.

−10%
DNKA skaidri kaučiukinė bazė, 12 ml


Naudojimas:
1) Paruoškite natūralią nago plokštelę, padenkite ją riebalų šalinimo priemone (nuriebinimo skysčiu)
2) Užtepkite gruntą be rūgščių, sukibimui
3)Užtepkite DNKa’ Nano Base / Rubber Base / Fiber Base laikome LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes).
4) tolygiai užtepkite DNKA Rubber bazę plonu sluoksniu arba išlyginamuoju sluoksniu ant visos nago
plokštelės.
5) Laikome LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes). Po to jūsų nagas yra

paruoštas padengimui.
6)Padenkite viršutiniu sluoksniu DNKa’ Top No Wipe arba DNKa’ Top Matt No Wipe. Laikykite LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes). 
10,35 €
11,50 €

−10%
VALERI kaučiukinė bazė French 01, 30 ml
VALERI kaučiukinis, kamufliažinis nagų lako pagrindas
16,20 €
18,00 €

−10%
VALERI kaučiukinė bazė French 01, 6 ml
VALERI kaučiukinis, kamufliažinis nagų lako pagrindas
4,50 €
5,00 €

-5,00 €
PNB kaučiukinė bazė, 30 ml
Aukštas elastingumas. Nepriekaištingas sukibimas. Neturi aštraus kvapo
20,00 €
25,00 €
−10%
10,35 €
11,50 €