Deimantiniai frezos antgaliai, frezos antgaliai | nailschool.lt

Deimantiniai frezos antgaliai

Deimantiniai frezos antgaliai yra skirti aparatiniam manikiūrui bei pedikiūrui atlikti. Lyginant šiuos antgalius su kitų rūšių antgaliais, deimantiniai frezos antgaliai išsiskiria savo puikiu patvarumu, kadangi kotelis pagamintas iš plieno, o galvutė padengta viena iš kiečiausių ir patvariausių medžiagų žemėje – deimantais, o tiksliau, jų dulkėmis arba druožlėmis. Todėl šie antgaliai yra itin kokybiški, ilgai tarnauja bei užtikrina stabilų ir patogų darbą.

Deimantiniai frezos antgaliai: kaip tinkamai juos išsirinkti?

Visų pirma, turite žinoti, kokią procedūrą norite atlikti su antgaliu. Pagal tai pasirenkate reikiamą formą ir būtinai atsižvelgiame į deimantinio frezos antgalio grubumą, kuris žymimas spalvomis esančiomis ant pačio antgalio. Balta spalva reiškia, jog tai pats švelniausias abrazyvas, geltona žymi itin minkštą antgalį, raudona – minkštą, mėlyna nusako, jog antgalis vidutinio šiurkštumo, žalia, kad antgalis šiurkštus, o juoda žymi patį šiurkščiausią abrazyvą.

Negana to, turime atsižvelgti ir į tai, kokio skersmens antgalis. Nuo to priklauso, ar jis bus tinkamas jūsų turimai frezai.

Reikia pagalbos išsirenkant deimantinius frezos antgalius? Jei tik prireikė pagalbos, skambinkite telefonu +37067342106 arba rašykite mums el. pašto adresu info@nailschool.lt ir mes jums suteiksime visą reikiamą informaciją apie šiuos antgalius bei padėsime išsirinkti. Taip pat galite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę adresu Gabijos g. 32, Vilnius ir visus antgalius pamatyti gyvai.