Konfeti nagams | nailschool.lt

Konfeti nagams

Praskaidrinkite niūrią kasdienybę ir įneškite į gyvenimą žėrinčių blizgučių su konfeti nagams! Pakuotėje atrasite įvairių dydžių ir spalvų apvalius blizgučius, kurie ant nagų atrodys itin žaismingai. Konfeti nagams yra neiškilūs blizgučiai, todėl su jais sukurti nagų dizainai yra itin patogūs ir praktiški.

Šią nagų dekoravimo priemonę galima naudoti ne tik vieną, tačiau ir derinti ją su kitų rūšių blizgučiais ar dekoro elementais. Derindami elementus sukursite unikalius bei išskirtinius nagų dizainus, kurie suteiks jums ar jūsų klientėms išskirtinio žavesio.

Kaip teisingai naudoti konfeti nagams?

Šie blizgučiai gali būti naudojami kuriant įvairius dizainus tiek ant bazės, tiek ant gelinių, tiek ir ant įvairiomis priemonėmis priaugintų nagų. Konfeti nagams apvalūs blizgučiai dedami ant dar neišdžiovintos priemonės, pavyzdžiui, gelinio lako. Nagas padengtas blizgučiais dedamas po LED lempa ir išdžiovinamas priemonės, ant kurios buvo dedami konfeti, sluoksnis. Vėliau ant nago tepamas viršutinis gelinio lako sluoksnis (topas) ir vėl nagas džiovinamas. Ant konfeti blizgučių rekomenduojame dengti du viršutinio gelinio lako sluoksnius.