Nagų dekoras, manikiūro priemonės | nailschool.lt

Nagų dekoras

Pamirškite nuobodžiai atrodančius viena spalva padengtus nagus ir įneškite jų dizainui gyvybės su nagų dekoro priemonėmis, kurias rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Gausus kokybiškų ir meistrų išbandytų priemonių pasirinkimas bei begalinė fantazija – viskas, ko reikia, jog nagai atrodytų stulbinančiai! Tegul nagų dekoras nebebūna galvos skausmu, o tampa lengva ir malonia procedūra su įvairiomis nagų dekoravimo priemonėmis, kurias naudoti labai paprasta, o rezultatai išskirtinai žavūs!

Mūsų elektroninės asortimentą sudaro šios nagų dekoro priemonės: veidrodiniai ir šviečiantys pigmentai, įvairūs blizgučiai, Spider gelis, karoliukai, folija, konfeti, akrilinė pudra ir kristalai nagams.

Kaip išsirinkti nagų dekoro priemones?

Iki smulkmenų tobulai atrodantis ir iki kitos korekcijos pilnai išliekantis nagų dekoras yra kiekvienos meistrės ir jos klientės siekiamybė. Todėl renkantis nagų dekoravimo priemones reikia atkreipti dėmesį į kelis svarbius aspektus, kurie gali lemti nagų dizaino rezultatus ir kokybę.

Visų pirma, verta priemones skirtas nagų dekorui pirkti tik pas patikimus pardavėjus, kurie gali garantuoti, jog priemonės kokybiškos ir tikrai skirtos profesionaliam naudojimui.

Taip pat svarbu, kad ne tik įsigytumėte priemones, bet ir iš anksto pasidomėtumėte kam jos skirtos, kaip jas naudoti ir kokius efektus su jomis galima išgauti. Jei turite nagų dizaino pavyzdį, tačiau nežinote kaip buvo atliktas nagų dekoras galite kreipkitis į mus telefonu +37067342106 arba el. paštu info@nailschool.lt ir mes jums padėsime parinkti tinkamiausias priemones jūsų norimam efektui išgauti.

Tam, kad nagų dekoras nebūtų nuobodus verta iškart pasirūpinti kelių rūšių nagų dizaino elementais. Tuomet galėsite sukurti daugybę unikalių neatsibostančių dizainų.

Kam skirtos nagų dekoro priemonės, kurias rasite pas mus?

  • Pigmentai. Pigmentai gali suteikti nagui veidrodinį blizgesį, padėti išgauti katės akies efektą arba padengti nagą šimtais šviečiančių akučių, kurių grožis atsiskleidžia prie saulės šviesos ar dirbtinio apšvietimo.
  • Blizgučiai. Įvairių dydžių blizgučiai, kurie padengs visą ar dalį nago neiškiliu blizgesiu. Nagų dekoras su jais bus žaismingas. Atrasite Disco Sparcs, Galaxy Glitter, Space Glitter ir kitus blizgučius.
  • Spider gelis. Su Spider geliu ant nagų galima nupiešti įvairias plonas linijas, ornamentus ar geometrines figūras. Taip pat nagą padengti linijomis, kurios panašios į voratinklio siūlus. Priklausomai nuo pasirinkto Spider gelio panaudojimo būdo linijos gali būti iškilios arba neiškilios.
  • Karoliukai nagams. Subtilūs ir maži karoliukai iškilioms formoms.
  • Folija nagams. Nagų dekoras su dekoratyvine folija nagui suteiks metalo blizgesį. Ja galima padengti tiek dalį, tiek ir visą nago plokštelę.
  • Konfeti nagams. Įvairių dydžių ir spalvų blizgučių konfeti vienoje pakuotėje leis ant nagų sukurti įvairių blizgučių šou.
  • Akrilinė pudra. Akriline pudra galima kuo puikiausiai sustiprinti nagus ir suteikti spalvai matinį efektą.
  • Kristalai nagams. Įvairių dydžių ir spalvų kristalai nagams iškilioms formos kurti.

 

PNS šviečiantis pigmentas nagams Silver
nuostabus žėrintis pigmentas jūsų nagams. Blizgumas suteikia įspūdingą žerėjimo efektą, įpatingai šviečiant saulei, ar apšvietimui krentant ant nagų.
3,00 €
PNB kristalai Blue
Kristalai pnb. Aukštos kokybės kristalai nagų dekoravimui
3,50 €
PNB spider gelis White 01
Spider gelis PNB - tai naujoviška medžiaga nagų dizaine.
Spider gelis PNB White
Spalva: balta
8,00 €
PNS šviečiantis pigmentas nagams Gold
nuostabus žėrintis pigmentas jūsų nagams. Blizgumas suteikia įspūdingą žerėjimo efektą, įpatingai šviečiant saulei, ar apšvietimui krentant ant nagų.
3,00 €