Nagų dekoras, manikiūro priemonės | nailschool.lt

Nagų dekoras

Nagų dekoravimas yra puiki galimybė išreikšti savo kūrybiškumą ir individualumą. Pamirškite nuobodžiai atrodančius viena spalva padengtus nagus ir įneškite jų dizainui gyvybės su nagų dekoro priemonėmis, kurias rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Gausus kokybiškų ir meistrų išbandytų priemonių pasirinkimas bei begalinė fantazija – viskas, ko reikia, jog nagai atrodytų stulbinančiai! Tegul nagų dekoras nebebūna galvos skausmu, o tampa lengva ir malonia procedūra su įvairiomis nagų dekoravimo priemonėmis, kurias naudoti labai paprasta, o rezultatai išskirtinai žavūs!

Stilingos Nagų Dekoravimo Priemonės

Nagų dekoravimas yra puikus būdas išreikšti savo stilių ir unikalumą. Mūsų asortimente rasite tokias priemones kaip veidrodiniai ir šviečiantys pigmentai, įvairūs blizgučiai, Spider gelis, karoliukai, folija, konfeti, akrilinė pudra ir kristalai nagams.

Mūsų Priemonių Privalumai:

  • Priemonių Gausa: Mūsų parduotuvėje rasite plačią nagų dekoro priemonių pasirinkimą. Jūs galėsite pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius.
  • Kokybiškos priemonės: Mes pasirūpinome, kad mūsų dekoro priemonės būtų ne tik kuo įvairesnės, bet ir kokybiškos: nenusitrintų, jomis būtų lengva naudotis ir, svarbiausia, jog išsilaikytų iki sekančios korekcijos.
  • Beribis Kūrybiškumas: Nagų dekoravimo priemonės padės jums išlaisvinti savo kūrybiškumą. Eksperimentuokite su skirtingomis technikomis bei priemonėmis ir sukurkite unikalius nagų dizainus.
  • Ekspertų Patarimai. Mūsų komanda pasirengusi jus pakonsultuoti ir pasidalinti patarimais, kaip tinkamai išsirinkti bei panaudoti nagų dekoro priemones.
  • Išskirtinumas. Sukurkite stulbinančius nagų dizainus: derinkite tarpusavyje kelias mūsų asortimente esančias priemones. Atskleiskite savo ir klienčių išskirtinumą!

Nagų dekoravimas yra tikras menas, o mes esame čia, kad padėtume jums įgyvendinti jūsų kurybines ir menines vizijas. Mes įsitikinę, kad mūsų priemonės atitiks jūsų lūkesčius ir padės sukurti tobulą nagų dizainą. Būkite drąsūs eksperimentuodami su nagų dekoru, žinodami, kad mūsų stilingos nagų dekoravimo priemonės ir gausus jų asortimentas užtikrins, jog jūsų nagai visuomet atrodys nepriekaištingai.

Užsisakykite mūsų nagų dekoravimo priemones jau šiandien ir išreikškite savo kūrybiškumą. Susisiekite su mumis ir mes su malonumu atsakysime į visus jūsų klausimus bei padėsime pasirinkti geriausią sprendimą jūsų individualiems poreikiams.

PNS šviečiantis pigmentas nagams Silver
nuostabus žėrintis pigmentas jūsų nagams. Blizgumas suteikia įspūdingą žerėjimo efektą, įpatingai šviečiant saulei, ar apšvietimui krentant ant nagų.
3,00 €
PNB kristalai Blue
Kristalai pnb. Aukštos kokybės kristalai nagų dekoravimui
3,50 €
PNB spider gelis White 01
Spider gelis PNB - tai naujoviška medžiaga nagų dizaine.
Spider gelis PNB White
Spalva: balta
8,00 €
PNS šviečiantis pigmentas nagams Gold
nuostabus žėrintis pigmentas jūsų nagams. Blizgumas suteikia įspūdingą žerėjimo efektą, įpatingai šviečiant saulei, ar apšvietimui krentant ant nagų.
3,00 €
PNB kristalai Red
Kristalai pnb. Aukštos kokybės kristalai nagų dekoravimui
3,50 €