Grožio salono baldai | nailschool.lt

Grožio salono baldai

Kiekviename SPA, grožio salone ar kitoje kūno ir veido priežiūros paslaugas teikiančioje vietoje yra įrengta patogi kėdė. Mūsų sandėlyje rasite įvairių modelių, tarp kurių kiekvienas gali rasti patogių baldų savo įmonei. Grožio biuro kėdės yra stabilios, patogios ir valdomos elektra, leidžiančios profesionalams dirbti geriausiomis įmanomomis sąlygomis, o klientams visapusiškai jaustis ir atsipalaiduoti procedūrų metu. Kviečiame apsipirkti mūsų parduotuvėje ir rekomenduojame visą kirpyklų, grožio salonų, masažo salonų ar blakstienų priauginimo įrangą ir aksesuarus. Siūlome nuoseklų ir platų asortimentą, kurį galima nedelsiant ir greitai išsiųsti.

Skirtingoms grožio ir grožio procedūroms reikia geros prieigos prie skirtingų kliento kūno dalių. Nesvarbu, ar tai būtų veido, pilvo ar kojų procedūros, kėdę galite sureguliuoti taip, kad darbas būtų atliktas kuo saugiau ir patogiau, o klientas jaustųsi atsipalaidavęs ir patogiai. Sėdynės reguliavimas keliose plokštumose leidžia teisingai nustatyti atlošo, kojų atramos ir sėdynės padėtį bei pasvirimą. Tvirti porankiai suteikia patogią atramą rankoms, o sėdynės aukščio reguliavimas palengvina operatoriaus darbą. Mūsų siūlomose profesionaliose ortopedinėse kėdėse įrengtos atramos kojoms, kuriomis galėsite pakelti kiekvieną galūnę atskirai. Minkšta sėdynė ir atlošas aptraukti odai nekenksminga apmušalų medžiaga, kuri užtikrina patogų gulėjimą ar sėdėjimą net ir ilgų kosmetinių procedūrų metu.

Patvarios ir patogios grožio kėdės

Mūsų pasiūlyme siūlomos kosmetinės biuro kėdės yra labai patvarios. Tai galioja ir apmušalų medžiagos tipui, kurį patogu palaikyti švarą, ir pačios kėdės apkrovą, leidžiančią ją naudoti didelį kūno svorį turintiems žmonėms. Tarp skirtingų modelių, be kita ko, rasite itin modernių ir estetiškų baltų fotelių, taip pat tamsesnių pilkų ar subtilaus kapučino smėlio atspalvių. Sėdynes galima reguliuoti nuotolinio valdymo pulteliu ant vairo arba pedalais. Tylus elektros variklių veikimas nesukelia diskomforto nei gulinčiam, nei sėdinčiam žmogui, o stabili kėdė komfortą suteikia tiek klientams, tiek juos aptarnaujantiems darbuotojams.

-200,00 €
Kosmetologo kėdė su nuotolinio valdymo pulteliu LUX SPA
ELEKTRINĖ KOSMETINĖ KĖDĖ LUX SPA su NUOTOLINIO PULTO PULTU LUX 3 fotelis jau yra kultinis fotelis, dažniausiai pasirenkamas grožio salonams ir salonams. Dėl modernaus ir funkcionalaus dizaino jis tinka beveik bet kokiam interjerui. Jis taip pat buvo įvertintas už labai gerą darbą ir patikimumą.
899,00 €
1 099,00 €