Nagų geliai PNS ir PNB, manikiūro priemonės | Nailschool.lt

Nagų geliai

Atrask savo mėgstamiausius nagų gelius iš PNS Cosmetics ir PNB! Gausus gelių spalvų pasirinkimas leis nevaržomai įgyvendinti net pačius išskirtiniausius klienčių norus lengvai, patogiai ir greitai. O taip pat turėsite galimybę pasirinkti įvairaus klampumo bei talpos gelius Todėl ne tik galėsite užtikrinti efektyvų darbą su geliu, bet ir nebūsite įpareigoti įsigyti daugiau nei jums reikia!

Su šių firmų nagų geliais lengvai padengsite nago plokštelę, ją išlyginsite, prailginsite ar sustiprinsite. Lengvai suformuosite plonus, lengvus ir natūraliai atrodančius nagus.

Kam naudojami nagų geliai?

Dažniausiai nagų geliai naudojami nagų priauginimui. Tačiau su jais taip pat galima atlikti nagų korekcija bei sustiprinti nago plokštelę. Kai kuriuos gelius galima naudoti net kaip apatinį (bazę) ar viršutinį (topą) sluoksnį.

Geliniai nagai, ką pravartu žinoti?

Gelinis nagų priauginimas – procedūra, kuri gali būti puiki išeitis moterims, kurios nori ilgų, tvirtų nagų. Norint, jog nagų gelis laikytų tinkamai ir ilgai, verta apsilankyti pas nagų priauginimo meistrę arba sužinoti kaip atlikti gelinių nagų priauginimą tam skirtų kursų metu.

Gelinio nagų priauginimo pliusai:

  • Gelis nežeidžia natūralių nagų, todėl jie išlieka tokie pat stiprūs ir puikiai auga net ir atlikus gelinį nagų priauginimą.
  • Nagų geliu padengti nagai ploni, elastingi ir atrodo labai natūraliai.
  • Nagų geliai nevaržo jūsų norų renkantis nagų dizainą, kadangi ant priaugintų nagų galima atlikti įvairius dizainus ir suteikti jūsų nagams žavesio.
  • Geliai neturi nemalonaus kvapo, kuris gali dirginti jus nagų priauginimo procedūros metu.
  • Geliniai nagai gali padėti atsikratyti nagų kramtymo problemos.

 

PNS gelis Milkshake Luxury UV/LED, 15 ml
Gel Milkshake Luxury pns tai aukšto klampumo nagų gelis, savaime išsilygina, turi sudėtyje balto pigmento todėl nerekomenduojame dėti storo sluoksnio geresniai medžiagos polimerizacijai, plastiškas.
14,00 €