Manikiūro Žirklutės Vilniuje | nailschool.lt

Manikiūro žirklutės

Manikiūro žirklutės yra vienas iš pagrindinių įrankių, kuris užtikrina efektyvią nagų priežiūrą. Tai svarbi priemonė, padedanti puoselėti nagų ir jų odelių išvaizdą. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite aukštos kokybės manikiūro žirklutes, kurios yra aštrios ir patogios naudoti. Leiskite mums pristatyti jūsų svajonių manikiūro žirklutes, kurios ne tik pateisins jūsų lūkesčius, tačiau ir taps mylimiausiu įrankiu.

Aštrios ir Patogios Aukštos Kokybės Manikiūro Žirklutės

Mūsų asortimente esančios manikiūro žirklutės yra skirtos profesionaliam naudojimui. Jos pasižymi aukšta kokybe, aštriais ašmenimis, patogiu prie rankos linkių prisitaikančiu dizainu ir ilgaamžiškumu. Mūsų manikiūro žirklutės turi keletą svarbių privalumų, kurie išskiria jas iš kitų panašių įrankių rinkoje.

Mūsų Žirklučių Privalumai:

  • Aštrumas. Mūsų manikiūro žirklutės yra labai aštrios, leidžiančios lengvai ir tiksliai pašalinti nagų odeles. Jų aštrumas išlieka net ir po ilgo įrankio naudojimo.
  • Patogumas. Mūsų žirklutės turi ergonomišką dizainą, dėl kurio jas patogu laikytis rankoje. Tai užtikrina komfortišką darbą ir mažina rankų nuovargį.
  • Aukštos Kokybės Medžiagos. Mūsų asortimente rasite tik tuos įrankius, kurie yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių jų ilgaamžiškumą ir tvirtumą.
  • Puikus Dizainas. Mūsų manikiūro žirklutės ne tik puikiai pritaikytos darbui, bet išsiskiria moderniu ir stilingu dizainu.

Tobulai sutvarkytos nagų odelės yra vienas iš esminių gražiai atrodančių nagų bruožų. Tam naudokite profesionalias manikiūro žirklutes iš nailschool.lt, kuriomis patogiai ir be vargo pašalinsite nagų odeles. Mes įsitikinę, kad mūsų įrankiai atitiks jūsų lūkesčius ir padės pasiekti norimą nagų priežiūros rezultatą. Mūsų manikiūro žirklutės užtikrins, jog jūsų nagai visuomet atrodytų nepriekaištingai.

Užsisakykite mūsų aštrias ir patogias manikiūro žirklutes jau šiandien ir mėgaukitės aukštos kokybės nagų priežiūra! Susisiekite su mumis ir mes su malonumu atsakysime į visus jūsų klausimus bei padėsime pasirinkti geriausią nagų priežiūros sprendimą jūsų individualiems poreikiams.

Nippon Nippers žirklutės odelėms S-103
Aukščiausios kokybės profesionalios manikiūro žirklutės NIPPON NIPPER S-103. Profesionalai renkasi tik kokybiškas ir patogias priemones atlikti savo nepriekaištingą ir greitą darbą, todėl būtent šios manikiūro žirklutės padės jums paversti klientų svajones realybe. Matinis žirklučių paviršius padeda rankai neslysti ir labai tikslaii bei gražiai nukirpti odeles. Šių manikiūro žirklučių privalumas - jų forma ir ašmenų aštrumas, kuris neprilygsta jokioms kitoms standartinėms žirklutėms. Jos yra itin lengvos, todėl darbo metu meistras nejaus jokio diskomforto jas laikydamas. Žirklutės jau pagaląstos rankiniu būdu, tad ašmenys nuo pat pirmo manikiūro atliks savo darbą nepriekaištingai. Jos pagamintos iš japoniško plieno, kuris garantuoja žirklučių ilgaamžiškumą.
Ašmenų ilgis: 16 mm
Instrumento ilgis: 90 mm 
23,99 €
Nippon Nippers žirklutės odelėms S-02W
Aukščiausios kokybės profesionalios manikiūro žirklutės NIPPON NIPPERS S-02W. Šis modelis yra kompaktiškas ir patogus, pagamintas, kaip ir kitos NIPPON NIPPERS žirklutės, iš japoniško plieno, kuris garantuoja manikiūro žirklučių ilgaamžiškumą: neleidžia joms nusidėvėti ar rūdyti. Šių žirklučių geležtės pagaląstos rankiniu būdu, tai leidžia nepriekaištingai pašalinti odeles. Manikiūro žirklučių matinis paviršius neleis slysti joms iš meistro rankų. NIPPON NIPPERS S-02W žirklutės skirtos tiek manikiūrui tiek pedikiūrui. 
Ašmenų ilgis: 20 mm
Instrumento ilgis: 107 mm 
23,99 €