Priemonės geliniam lakavimui, bazės ir topai | nailschool.lt

Priemonės geliniam lakavimui

Gelinis nagų lakavimas yra viena populiariausių grožio procedūrų, kuri suteikia ilgai išliekantį efektą. Norint pasiekti tobulą rezultatą, reikalingos kokybiškos ir profesionalios priemonės. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų profesionalių gelinio lakavimo priemonių asortimentą, kuris užtikrins, kad kiekvienas meistras rastų tai, ko ieško.

Aukštos Kokybės Profesionalios Priemonės Geliniam Lakavimui

Mūsų asortimente rasite visas papildomas gelinio nagų lakavimo priemones: apatinį gelinio lako sluoksnį, dar vadinam baze, ir viršutinį gelinio lako sluoksnį. Visos mūsų priemonės yra profesionalios ir tuo pačiu lengvai naudojamos.

Mūsų Privalumai:

  • Didelis pasirinkimas. Mūsų parduotuvėje rasite gausų bazių ir viršutinio gelinio lako sluoksnių pasirinkimą. Visa tai tam, kad galėtumėte išsirinkti priemones, atitinkančias jūsų poreikius.
  • Manikiūro profesionalų patarimai. Mūsų komanda ne tik parduoda priemones, bet ir dalinasi savo ilgamete patirtimi, kuri padės jums išsirinkti priemones ir pasiekti norimų rezultatų.
  • Ilgai išliekantis rezultatas. Mūsų priemonės užtikrina tobulai iki kitos korekcijos išsilaikantį gelinį lakavimą ar nagų priauginimą, kurių išvaizda liktų tokia pati kaip pirmąją procedūros dieną.
  • Aukšta kokybė. Daug dėmesio skiriame priemonių kokybei, todėl jos gaminamos atsižvelgiant į manikiūro meistrų poreikius. Asortimente rasite tik kruopščiai atrinktų prekinių ženklų priemones, užtikrinančias puikų rezultatą.
  • Patogi prekių pristatymo sistema. Užsisakę iš mūsų parduotuvės, gausite greitą ir patikimą prekių pristatymą tiesiai į namus, taip sutaupysite savo brangų laiką.

Gelinio lakavimo priemonės internetu – tai puikus būdas užsisakyti priemones su greitu pristatymu.. Mūsų priemonės leis ne tik sutaupyti laiko jas patogiai užsakant, bet ir nustebins jus savo profesionalia kokybe ir leis ilgai džiaugtis kerinčiu rezultatu.

Nepamirškite, tinkamai naudojamos priemonės geliniam lakavimui, nepažeidžia natūralios nago plokštelės, o priešingai - gali ją sustiprinti. Mes siūlome tik kokybiškas ir kruopščiai ištestuotas priemones..

Užsisakykite gelinio lakavimo priemones jau šiandien ir įsitikinkite jų išskirtinumu! Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime išsirinkti tinkamiausias priemones.

DNKA skaidri kaučiukinė bazė, 12 ml


Naudojimas:
1) Paruoškite natūralią nago plokštelę, padenkite ją riebalų šalinimo priemone (nuriebinimo skysčiu)
2) Užtepkite gruntą be rūgščių, sukibimui
3)Užtepkite DNKa’ Nano Base / Rubber Base / Fiber Base laikome LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes).
4) tolygiai užtepkite DNKA Rubber bazę plonu sluoksniu arba išlyginamuoju sluoksniu ant visos nago
plokštelės.
5) Laikome LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes). Po to jūsų nagas yra

paruoštas padengimui.
6)Padenkite viršutiniu sluoksniu DNKa’ Top No Wipe arba DNKa’ Top Matt No Wipe. Laikykite LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes). 
9,50 €
−20%
PNS kaučiukinė kamufliažinė bazė Natural, 15 ml
Rubber camouflage base pns Natural tai nuostabūs atspalviai, nepriekaištinga konsistencija, patobulintas sukibimas
8,00 €
10,00 €

-5,00 €
PNB kaučiukinė bazė, 30 ml
Aukštas elastingumas. Nepriekaištingas sukibimas. Neturi aštraus kvapo
20,00 €
25,00 €