Priemonės geliniam lakavimui, bazės ir topai | nailschool.lt

Priemonės geliniam lakavimui

Kiekvieno profesionalaus manikiūro ir pedikiūro meistro siekiamybė yra tobulai iki kitos korekcijos išsilaikantis gelinis lakavimas ar nagų priauginimas, kurių išvaizda liktų tokia pati kaip pirmąją procedūros dieną. Šiuos rezultatus padeda užtikrinti papildomos priemonės geliniam lakavimui t.y. apatinis gelinio lako sluoksnis, dar vadinamas baze, bei gelinio lako topas - viršutinis sluoksnis.

Kas yra apatinis gelinio lako sluoksnis?

Apatinis gelinio lako sluoksnis (bazė) yra skirtas užtikrinti sukibimą tarp natūralaus nago ir dirbtinės medžiagos, pavyzdžiui, gelinio lako ar gelio. Ši priemonė užtikrina, jog gelinis lakas neatšoks nuo nago ir nenuskylinės. Šis sluoksnis ant nago tepamas prieš gelinį laką.

Kas yra gelinio lako topas?

Gelinio lako topas yra tepamas ant išdžiovinto gelinio lako viršaus ir užtikrina, kad gelinis lakas ar nagų dizainas nenubluktų, nepakeistų savo spalvos, nesusibraižytų ir tobulai blizgėtų!

Kada šios priemonės geliniam lakavimui yra naudojamos?

Papildomos priemonės skirtos geliniam lakavimui turėtų būti naudojamos kiekvienos procedūros metu. Jos yra vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiančių gelinio lakavimo kokybę.

 

DNKA skaidri kaučiukinė bazė, 12 ml


Naudojimas:
1) Paruoškite natūralią nago plokštelę, padenkite ją riebalų šalinimo priemone (nuriebinimo skysčiu)
2) Užtepkite gruntą be rūgščių, sukibimui
3)Užtepkite DNKa’ Nano Base / Rubber Base / Fiber Base laikome LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes).
4) tolygiai užtepkite DNKA Rubber bazę plonu sluoksniu arba išlyginamuoju sluoksniu ant visos nago
plokštelės.
5) Laikome LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes). Po to jūsų nagas yra

paruoštas padengimui.
6)Padenkite viršutiniu sluoksniu DNKa’ Top No Wipe arba DNKa’ Top Matt No Wipe. Laikykite LED/hibridinėje lempoje 60 sekundžių (UV lempoje 2 minutes). 
9,50 €
-5,00 €
PNB kaučiukinė bazė, 30 ml
Aukštas elastingumas. Nepriekaištingas sukibimas. Neturi aštraus kvapo
20,00 €
25,00 €