Elektriniai prietaisai nagų meistrams | nailschool.lt

Elektriniai prietaisai

Elektriniai prietaisai nepakeičiami pagalbininkai profesionaliems manikiūro ir pedikiūro specialistams ar mėgėjams, kurie nori greitai, efektyviai ir saugiai atlikti nagų procedūras. Visi prietaisai, kuriais prekiaujame, yra kruopščiai atrinkti pagal jų pačias geriausias savybes ir panaudojamumą dirbant su nagais.

Čia atrasite tokių firmų produktus kaip Marathon, Profnail, Ferroplast, PNB, SUN.

Mūsų elektrinių prietaisų kataloge ieškokite tokių prietaisų kaip frezos nagams, LED lempos, sterilizatorius ar dulkių ištraukėjas. Šie keturi prietaisai privalo būti kiekvienos profesionalios manikiūro ir pedikiūro meistrės kabinete. Pasirinkite norimą kategoriją ir atraskite vienus iš geriausių pagalbininkų, kuries įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio!

Jei nežinote, kokių elektrinių prietaisų ir kokio jų galingumo prireiktų jūsų konkrečiu atveju, nesidrovėdami skambinkite telefonu +3706 734 2106 arba apsilankykite mūsų fizinėje parduotuvėje adresu Gabijos g. 32, Vilnius.

-32,00 €
MARATHON 3 Mighty freza 35000 aps.
Aukštos kokybės freza iš vieno žinomiausių pasaulio gamintojų. Reguliuojamas greitis iki 35.000 aps / min!!!!!!!!!!!!!! Pateikiamas su pedalu . Galia: 45W!!!!!!!!!!!!!
138,00 €
170,00 €
MARATHON N-7 NEW freza 45000 aps.
Aukštos kokybės freza iš vieno žinomiausių pasaulio gamintojų. Reguliuojamas greitis iki 45.000 aps / min!!!!!!!!!!!!!! Pateikiamas su pedalu . Galia: 100W!!!!!!!!!!!!!
327,00 €
-36,00 €
MARATHON CHAMPION 3 freza su naujos kartos H200 rankena
CHAMPION WHITE frezavimo mašina yra profesionali frezavimo mašina, pirmiausia skirta naudoti grožio salonuose, bet taip pat ir namuose. Nedidelis dydis ir intuityvus valdymas - tai tik keletas jos privalumų. Prietaisas leidžia atlikti tikslų, efektyvų ir itin patogų darbą. Profesionali frezavimo mašina "Marathon Champion" yra aukštos kokybės už patrauklią kainą. Prietaisas, kuris darbą pavers malonumu.
Rinkinį sudaro: - frezavimo staklės, kurios yra skirtos frezavimui:
- frezavimo galvutė
- frezavimo staklių pagrindas
- kojinis pedalas
- galvutės stovas
- naudojimo instrukcija
- garantija.
Originalus Pietų Korėjos įmonės "Saeyang" gaminys
139,00 €
175,00 €
-200,00 €
"Marathon Cyclone Saeyang " - "Vac podiatry" pedikiūro freza
https://www.youtube.com/watch?v=vq4XvttBO7Y
Marathon Cyclone vac efektyvi freza su įštraukėju skirta manikiūrui ir pedikiūrui
"Saeyang Marathon Cyclone-Vac" aukštos klasės ortopedijos frezavimo mašina su absorberiu yra specializuotas įrenginys, leidžiantis palaikyti aukštus higienos standartus jūsų grožio salone ir veiksmingai apsaugoti paslaugų teikėjų ir klientų sveikatą. Profesionali freza skirta pedikiūrui, ypač sausoms procedūroms, atliekamoms pedikūro metu, tačiau puikiai veikia ir manikiūro metu. Efektyvi sugeriamoji galvutė ir intuityvus valdymas gerokai palengvina podologo darbą, palengvina įvairių procedūrų atlikimą.
1 090,00 €
1 290,00 €
-30,00 €
PNS Karšto oro sterilizatorius 8L
Karšto Oro sterilizatoriai,naikina mikroorganizmus ir stabdo jų plėtrąю. Patogus ir stilingas karšto oro sterilizatorius. Puikiai sterilizuoja įrankius nereikalaudamas iš jūsų jokių pastangų. Tinka profesionaliam  naudojimui. Naudojamas su metaliniais įrankiais, draudžiama naudoti su plastikiniais įrankiais.
169,99 €
199,99 €