Dulkių surinkėjas, manikiūro priemonės | nailschool.lt

Dulkių surinkėjas

Kiekvienos procedūros švarą užtikrinantis ir meistro bei jo kliento sveikatą tausojantis dulkių surinėjas yra elektros prietaisas, kuris privalo būti naudojamas kaskart atliekant manikiūrą. Jis puikiai surenka dulkes dildžiuojant nagus ar atliekant aparatinio manikiūro metu susidariusias dirbtinių medžiagų, tokių kaip gelinis lakas, gelis, poligelis, akrilas ar kt., daleles, kurios kartais gali būti itin kenksmingos sveikatai. Taip pat dulkių surinkėjas sumažina dulkių sklidimą patalpoje, kas užtikrins ne tik higieniškesnę darbo aplinką bei neterš aplink meistro darbo stalą esančių daiktų, bet ir neužterš vėliau užtepto gelinio lako ar kitos priemonės dulkėmis. Pakanka vos tik įjungti prietaisą ir jis atliks visą savo darbą kokybiškai ir nepriekaištingai.

Dulkių surinkėjas: kaip jį išsirinkti?

Dulkių surinkėjai gali būti patys įvairiausi: skirtingų formų, spalvų, galingumo, įmontuojami arba padedami, su daugkartinio naudojimo ar vienkartiniais dulkių surinkimo maišeliais ir pan. Tačiau kaip išsirinkti dulkių surinkėją, kad vėliau netektų gailėtis? Renkantis šį elektros prietaisą rekomenduojame atsižvelgti į šias savybes:

Galingumas. Tai labai svarbus faktorius, į kurį tikrai vertėtų atsižvelgti renkantis dulkių surinkėją, kadangi nuo to priklauso kaip gerai jis susiurbs manikiūro metu atsiradusias dulkes. Kuo didesnis vatų skaičius, tuo dulkių surinkėjas bus galingesnis ir stipriau ištrauks dulkes.

Matmenys. Prieš įsigydami dulkių surinkėją atsižvelkite į jo matmenis. Pastačius ar įmontavus šį elektros prietaisą jis neturėtų pakenkti darbo konfortiškumui. Ant jo turėtų būti malonu ir patogu pasidėti rankas, o darbo stalas naudojant dulkių surinkėją neturėtų atrodyti pernelyg apkrautas.

Įmontuojamas ar pastatomas dulkių surinkėjas. Turite nuspręsti, kas jums būs patogiau: į meistro darbo stalą įmontuotas ar ant darbo stalo pastatomas dulkių surinkėjas.

Daugkartiniai ar vienkartiniai dulkių maišeliai. Prieš perkat dulkių surinkėją apsvarstykite, kuris variantas - keičiami ar daugkartinio naudojimo maišeliai - jums bus patogesni. Išsirinkus dulkių surinkėją tuo pačiu pasirūpinkite ir jo maišeliais!

Elektroninėje parduotuvėje nailschool.lt pateikti dulkių surinkėjai yra kruopščiai atrinkti atsižvelgiant į geriausias šių prietaisų savybes, todėl kiekvienas yra tinkamas profesionaliam naudojimui grožio salone.

-35,00 €
Marathon Levent dulkių surinkėjas manikiūrui 65 w galingumo
Marathon Levent Naujos kartos dulkių surinkėjas. Efektyviai sugeria net didelius dulkių kiekius. Ergonomiškas dizainas, lengvai valomas prietaiso paviršius, lengvas valdymas, galingas variklis. 
180,00 €
215,00 €