Frezos nagams, manikiūro priemonės | nailschool.lt

Frezos nagams

Frezos nagams tai elektriniai prietaisai, kurie atlieka įprastos dildės funkciją. Šie prietaisai naudojami aparatiniam manikiūrui arba pedikiūrui ir užtikrina greitą kokybišką darbą. Naudodamiesi frezomis sutrumpinsite procedūros laiką ir efektyviau nuo nago pašalinsite senas priemones bei paruošite nagus naujam dizainui.

Aparatinis manikiūras šiuo metu yra ypač populiarus ne tik tarp meistrų, tačiau ir tarp merginų, kurios šią procedūrą atlieka sau namuose. Todėl, ką verta žinoti prieš pradedant rinktis frezą ir kaip pasirinkti teisingai, kad vėliau netektų gailėtis?

Frezos nagams: kaip išsirinkti?

Frezų pasirinkimas yra toks gausus, kad galima lengvai pasimesti ir vietoje kokybiško ir patikimo prietaiso įsigyti frezą, kuri visiškai netenkins jūsų poreikių. Renkantis rekomenduojame atsižvelgti į šiuos kriterijus:

Gamintojas

Labai svarbu pasirinkti patikimo ir savo vietą rinkoje pelnytai užsitaravusio prekinio ženklo frezas, kurias vertina manikiūro bei pedikiūro meistrai už jų kokybę ir patvarumą. Pasirinkus patikimą prekinį ženklą frezos nagams rečiau ges, nevibruos ir joms sugedus lengviau atrasite reikiamas detales. Kokybiškos frezos pasirinkimas gali lemti darbo patogumą bei sumažinti riziką susižeisti ar sužeisti savo klientes.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje atrasite tik profesionalias, kokybiškas ir kruopščiai atrinktas bei meistrų vertinamas frezas, kurios puikiai tarnaus ne vienerius metus. Mūsų asortimentą sudaro Marathon frezos nagams.

Frezos galingumas

Nors frezų galingumas prasideda nuo 5W, tačiau perkant pirmąją frezą optimaliausias pasirinkimas būtų nuo 35W. Kuo galingesnės frezos nagams, tuo jų naudojimas reikalauja daugiau meistro įgūdžių, todėl ypač galingas frezas rekomenduojame naudoti tik patyrusiems meistrams.

Frezos antgaliai

Perkant frezą turite žinoti, kokias procedūras su ja atliksite. Priklausomai nuo to turite pasidomėti ir frezų antgaliais. Teisingas antgalių pasirinkimas taip pat prisideda prie kokybiškos procedūros atlikimo.

Mūsų elektroninės parduotuvės asortimentą sudaro frezos antgaliai pedikiūrui (podo diskai), kietmetalio (karbidiniai), keramikiniai ir deimantiniai frezos antgaliai. Visus antgalius galite įsigyti kategorijoje frezos antgaliai.

Visas frezas ir jų antgalius galite gyvai apžiūrėti mūsų fizinėje parduotuvėje adresu Gabijos g. 32, Vilnius.

Reikalinga konsultacija? Kreipkitės telefonu +37067342106 arba el. paštu info@nailschool.lt.

MARATHON 3 Mighty freza 35000 aps.
Aukštos kokybės freza iš vieno žinomiausių pasaulio gamintojų. Reguliuojamas greitis iki 35.000 aps / min!!!!!!!!!!!!!! Pateikiamas su pedalu . Galia: 45W!!!!!!!!!!!!!
170,00 €