Dildės nagams | nailschool.lt

Dildės nagams

Kiekvienas pritars: dildės nagams yra būtinos norint atlikti tobulą manikiūrą ar pedikiūrą. Jas galima rasti ne tik puikiai savo darbą išmamančios nagų meistrės lagaminėlyje, tačiau ir kiekvienos moters kosmetinėje. Nagų dildės pagalba galima padailinti nago formą ir paruošti bei sušiaušti jo plokštelę prieš atliekant nagų dizainą.

Dildės būna įvairių spalvų, formų, paskirties ir gruoblėtumo. Tačiau jas renkantis svarbiausias rodiklis yra gruoblėtumas, nuo kurio priklauso ir dildės paskirtis.

Kaip išsirinkti dildę nagams?

Kaip jau ir minėta, svarbiausia, atsižvelgti į dildės gruoblėtumą. Skaičiai nurodyti ant dildės nagams ar ant jos įpakavimo žymi būtent šį rodiklį ir nusako, kiek abrazyvinių dalelių yra viename kvadratiniame dildės centimetre. Kuo didesnis skaičius, tuo dildė yra švelnesnė.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite atrasti šių grubumų dildes:

  • 80 gr – itin grubi;
  • 100 gr – labai grubi;
  • 120 gr – grubi;
  • 150 gr – grubi;
  • 180 gr – vidutinio grubumo;
  • 220 gr – vidutinė;
  • 240 gr – vidutinė.

Jei ant dildės nagams nurodyti du rodikliai vadinasi dildės pusių gruoblėtumas skiriasi. Itin ir labai grubios dildės skirtos dirbtinės masės šalinimui nuo nago, o švelnesnės tinkamos natūralaus nago apdirbimui.

Taip pat ieškodami dildžių galite sutikti ir tokius skaičius: 320 gr, 400 gr, 600 gr, 4000 gr ir 12000 gr. Atitinkamai didėjant skaičiui dildės švelnėja, o pats didžiausias skaičius reiškia, jog ši dildė skirta nagų poliravimui t.y. blizgesio nagams suteikimui.

Dildės nagams turi būti labai adidžiai renkamosi! Jei natūraliems nagams pasirinksite per grubią dildę galite rimtai pažeisti tiek nago plokštelę, kas gali paskatinti nagų sluoksniavimąsi, tiek ir pačias odeles.

Naudingi patarimai:

  1. Tam, kad turėtumėte sveikus nagus ir jie nelūžinėtų, dildinkite tik viena kryptimi.
  2. Norint nagams suteikti ovalo formą, turite dildinti nagus nuo kraštelių centro link, o jei norite stačiakampio formos, nagą dildinkite tiesia linija lygiagrečia jo augimo linijai.
  3. Norint apsaugoti odeles, prieš pradedant naudoti naują dildę, kuri yra gan grubi, galima sena dilde šiek tiek apšlifuoti jos kampučius.