Manikiūro ir Pedikiūro Instrumentai Vilniuje | Profnail System

Manikiūro ir pedikiūro instrumentai

Profesionalūs manikiūro ir pedikiūro įrankiai yra neatsiejami nuo nagų meistro kasdienybės. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite aukštos kokybės įrankius tokius kaip manikiūro žirklutės, odelių atstūmiklis, žnyplutės ar šių instrumentų rinkinius, kurie užtikrins saugų ir efektyvų darbą su nagais. 

Profesionalūs Įrankių Rinkiniai: Manikiūro ir Pedikiūro Instrumentai

Mūsų siūlomi manikiūro ir pedikiūro įrankiai yra sukurti taip, kad kiekvienas iš jų maksimaliai atitiktų meistro poreikius, tokius kaip patogus darbas, aukšta kokybė, ilgaamžiškumas, aštrūs ašmenys ir kita. Asortimente rasite visus reikalingus įrankius, kurie yra puiki nagų grožio ir komfortiško darbo investicija.

Mūsų Įrankių Privalumai:

  • Aukšta Kokybė. Mūsų manikiūro ir pedikiūro įrankiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių jų ilgaamžiškumą ir efektyvumą. Jūs galite būti tikri, kad jie tarnaus jums ilgą laiką.
  • Ergonomiškas Dizainas. Mūsų įrankiai turi ergonomišką ir patogų dizainą, kuris užtikrins patogų darbo procesą. Jūs galėsite juos naudoti be jokio diskomforto ar nemalonaus nuovargio.
  • Platus Pasirinkimas. Mūsų parduotuvėje rasite įvairius manikiūro ir pedikiūro įrankius, kad galėtumėte pasirinkti tai, kas labiausiai atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius.
  • Profesionali Pagalba. Mūsų komanda užtikrina, kad kiekvienas klientas gautų profesionalią pagalbą ir patarimus dėl įrankių naudojimo ir priežiūros.
  • Sveiki Ir Gražūs Nagai. Mūsų manikiūro ir pedikiūro įrankiai prisidės prie nagų išvaizdos puoselėjimo. Jūsų nagai atrodys ne tik puikiai, bet ir sveikai.

Manikiūro ir pedikiūro įrankiai yra nepakeičiami pagalbininkai, kurie užtikrins nagų procedūros sėkmę ir tobulą nagų grožį. Mes įsitikinę, kad mūsų priemonės atitiks jūsų lūkesčius ir padės paruošti nago plokštelę bei jos odeles tobulam manikiūrui ar pedikiūrui. Mūsų įrankių dėka, nagai visuomet atrodys nepriekaištingai.

Užsisakykite mūsų profesionalius manikiūro ir pedikiūro įrankius jau šiandien ir mėgaukitės aukštos kokybės nagų priežiūra! Susisiekite su mumis ir mes su malonumu atsakysime į visus jūsų klausimus bei padėsime pasirinkti geriausias priemones jūsų individualiems poreikiams.

SILVER STAR odelių atstūmiklis
Odelių atstūmėjas manikiūrui ir pedikiūrui daryti Silver Star. Aukštos kokubės nerūdijančio plieno įrankis gali būti lengvai dezinfekuojamas.
6,00 €
Nippon Nippers žirklutės odelėms S-103
Aukščiausios kokybės profesionalios manikiūro žirklutės NIPPON NIPPER S-103. Profesionalai renkasi tik kokybiškas ir patogias priemones atlikti savo nepriekaištingą ir greitą darbą, todėl būtent šios manikiūro žirklutės padės jums paversti klientų svajones realybe. Matinis žirklučių paviršius padeda rankai neslysti ir labai tikslaii bei gražiai nukirpti odeles. Šių manikiūro žirklučių privalumas - jų forma ir ašmenų aštrumas, kuris neprilygsta jokioms kitoms standartinėms žirklutėms. Jos yra itin lengvos, todėl darbo metu meistras nejaus jokio diskomforto jas laikydamas. Žirklutės jau pagaląstos rankiniu būdu, tad ašmenys nuo pat pirmo manikiūro atliks savo darbą nepriekaištingai. Jos pagamintos iš japoniško plieno, kuris garantuoja žirklučių ilgaamžiškumą.
Ašmenų ilgis: 16 mm
Instrumento ilgis: 90 mm 
23,99 €
Nippon Nippers žirklutės odelėms S-02W
Aukščiausios kokybės profesionalios manikiūro žirklutės NIPPON NIPPERS S-02W. Šis modelis yra kompaktiškas ir patogus, pagamintas, kaip ir kitos NIPPON NIPPERS žirklutės, iš japoniško plieno, kuris garantuoja manikiūro žirklučių ilgaamžiškumą: neleidžia joms nusidėvėti ar rūdyti. Šių žirklučių geležtės pagaląstos rankiniu būdu, tai leidžia nepriekaištingai pašalinti odeles. Manikiūro žirklučių matinis paviršius neleis slysti joms iš meistro rankų. NIPPON NIPPERS S-02W žirklutės skirtos tiek manikiūrui tiek pedikiūrui. 
Ašmenų ilgis: 20 mm
Instrumento ilgis: 107 mm 
23,99 €
Nippon Nippers manikiūro žnyplutės odelėms N-04s-4
Aukščiausios kokybės profesionalios nagų žnyplės NIPOON NIPPERS N-04S-4. Kokybiškos, patogios žnyplės nagams pagamintos iš japoniško plieno, todėl dezinfekuojant ir sterilizuojant žnyplučių nepaveikia korozija, nekinta įprasta spalva, ilgai neatšimpa ašmenys. Žnyplės nagams ir odelėms yra patogios dirbti tiek kaire, tiek dešine ranka - spyruoklė kuri yra pritvirtinta prie žnyplučių padeda rankai laikyti stabilumą ir kontroliuoti kirpimą. Todėl nepažeisite ir nesužalosite kliento rankų. Žnyplės skirtos storai sausai odai, taip pat plonai ir jautriai odai.
Instrumento išmatavimai- 113mm
ašmenų išmatavimai- 4mm
29,99 €
PNS manikiūro žnyplutės odelėms NIP 101
Aukščiausios kokybės PNS nagų žnyplės manikiūrui ir pedikiūrui NIP101
 
Nagų žnyplės tinka profesionaliai ir itin švariai atlikti manikiūrą bei pedikiūrą. Šio modelio žnyplučių vidinėje pusėje pritvirtinta spyruoklė, kuri padeda fiksuoti ranką, o matinis paviršius neleidžia rankai slysti.
 
Žnyplutės pagamintos iš nerūdijančio plieno, kuris dezinfekuojant nesioksiduoja ir yra itin patvarus. Šios nagų žnyplės pagaląstos rankiniu būdu.

žnyplučių išmatavimai- 103mm
ašmenų išmatavimai- 5 mm
24,99 €