Topas Nagams Vilniuje | nailschool.lt

Gelinio lako topas

Viršutinis gelinio lako sluoksnis arba, paprasčiau, gelinio lako topas yra priemonė, kuria meistrė dažniausiai užbaigia procedūrą. Jos naudojimas padeda ilgiau išsaugoti nepakitusį gelinį lakavimą ar nagų priauginimą, nes sukuria atsparų apsauginį sluoksnį ir taip apsaugo nagų dizainą nuo susibraižymo, nusitrynimo ar spalvos pakeitimo.

Priklausomai nuo manikiūro meistro ir jo kliento poreikių galima pasirinkti blizgų arba matinį viršutinį gelinio lako sluoksnį. Nuo to, ar gelinio lako topas yra matinis ar blizgus, nenukenčia jo kokybė, kadangi šios priemonės paskirtis išlieka ta pati – apsaugoti nagų dizainą nuo išorinių veiksnių.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite profesionaliam naudojimui skirtus kokybiškus gelinio lako topus, kurie yra kruopščiai atrinkti ir vertinami manikiūro meistrų.

Gelinio lako topas: kaip teisingai jį naudoti?

Norint, jog nagai atrodytų nepriekaištingai ir nagų dizainas išliktų ilgai nepakeitęs savo pirminės išvaizdos, svarbu ne tik kruopščiai atsirinkti ir naudoti apatinį gelinio lako sluoksnį (bazę), tačiau ilgalaikiams rezultatams įtakos turi ir gelinio lako topas. Tad kaip tinkamai atlikti gelinį lakavimą, kad rezultatais galėtumėte džiaugtis net ir praėjus 3-4 savaitėms po procedūros?

  1. Manikiūras. Pirmasis žingsnis tobulumo link – kruopščiai ir teisingai atliktas manikiūras, kuris turi įtakos tiek ir nago išvaizdai, tiek ir rezultatų ilgaamžiškumui. Nuo nago turėtų būti pašalintos senos priemonės, sutvarkytos odelės, suteikta forma bei pašiaušiamas nago paviršius. Po procedūros nagas nuvalomas šepetėliu.
  2. Nago paruošimas geliniam lakavimui. Specialiomis priemonėmis nuriebalinama natūralaus nago plokštelė ir jos galiukas patepamas gruntu.
  3. Apatinis gelinio lako sluoksnis. Norint pagerinti sukibimą tarp natūralaus nago ir vėliau naudojamų priemonių, tepamas apatinis gelinio lako sluoksnis ir išdžiovinamas LED lempoje.
  4. Gelinis lakavimas. Pasirinkta gelinio lako spalva dengiama ant nago ir džiovinama LED lempoje. Priklausomai nuo gelinio lako pasirinkimo šis žingsnelis gali būti kartojamas tol, kol bus išgautas norimas rezultatas.
  5. Viršutinis gelinio lako sluoksnis. Ant nago kruopščiai plonu sluoksniu tepamas gelinio lako topas, kuris, priklausomai nuo norų, gali suteikti matinį arba blizgų sluoksnį. Nagas kišamas po LED lempa džiovinimui.

Ar būtina naudoti gelinio lako topą?

Vienareikšmiškai taip! Gelinio lako topas yra būtinas! Nepanaudojus šios priemonės gelinis lakas arba gelis gali lengvai susibraižyti ir pakeisti savo pirminę išvaizdą. Todėl gali nukentėti gelinio lakavimo ar nagų priauginimo kokybė.

 

 

−10%
PNB Titanium gelinio lako pagrindas/topas, 17 ml
Titaninė bazė/topas 2-in-1 PNB 17 mlBazė ir topas 2-in-1 - universali priemonė - yra tiek pagrindas (bazė), tiek viršutinis sluoksnis (topas), skirtas geliniam lakavimui atlikti.
14,40 €
16,00 €