Folija nagams, nagų dekoras | nailschool.lt

Folija nagams

Sukurkite nepriekaištingai atrodančius nagų dizainus visiškai paprastai su folija nagams! Metalo efektą išgaunanti dekortyvinė folija patogiai dengiasi ir suteikia nagams metalinio blizgesio, kuris tikrai patrauks ne vieno smalsuolio žvilgsnį jūsų link!

Šį nagų dekoro elementą galima naudoti tiek ant natūralių, tiek ir ant priaugintų nagų. Ja galima padengti visą arba dalį nago taip sukuriant skirtingus nagų dizainus.

Pati folija turi dvi puses: viena matinė, kurią dengiame ant nago, o antroji blizgi, kuri turi matytis atlikus nagų dizainą. Norint, jog nagų dizainas atrodytų nepriekaištingai būtina, jog nago paviršius būtų lygus!

Kaip išsirinkti dekoratyvinę foliją?

Nors folijos pasirinkimas internetinėje erdvėje ir fizinėse parduotuvėse yra išties gausus, tačiau ją renkantis verta atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus. Renkantis foliją nagams pasirinkite patikimą pardavėją, kuris pardavinėja tik kokybiškus nagų dekoro elementus ir specializuojasi prekių profesionaliam naudojimui pardavimu. Tokiu atveju galite būti užtikrinti, jog folija, kurią įsigysite bus kokybiška.

Taip pat verta įsigyti kelių spalvų dekoratyvinę foliją. Taip galėsite išmėginti net kelis skirtingus folijos atspalvius, sukurti patrauklius dizainus ir išsirinkti jums ar jūsų klientėms labiausiai patinkančius folijos nagams panaudojimo būdus.

Folija nagams: kaip tinkamai ją padengti?

Norint, jog nagų dizainas su dekoratyvine folija ne tik atrodytų puikiai, bet ir išsilaikytų iki kitos korekcijos, būtina ją tinkamai pritvirtinti. Pateikiame veiksmų seką, kuria rekomenduojame vadovautis, jei norite, jog folija dalinai padengtų nagą:

  1. Manikiūras. Procedūrą pradedame nuo manikiūro: jei reikia, pašaliname seną dirbtinę medžiagą, sutvarkome odeles, nagui suteikiame formą, pašiaušiame nago plokštelę ir, žinoma, specialaus šepetėlio pagalba pašaliname dulkes.
  2. Nago paruošimas. Specialiu skysčiu nuriebalinamas nagas, o po to nago galiukas padengiamas nagų gruntu.
  3. Nagas padengiamas gelinio lako pagrindu (baze) ir kišamas į UV ar LED lempą.
  4. Nago padengimas geliniu laku ar geliu. Priklausomai nuo to, ar norima atlikti gelinį lakavimą, ar nagų priauginimą, padengiame nagą geliniu laku arba geliu. Tuomet nagą kišame po UV ar LED lempa
  5. Nago paruošimas folijos dengimui. Tas vietas, kurias norime padengti folija, padengiame kaučiukine baze ir 30s padžioviname ją lempoje
  6. Folijos dengimas. Staigiu judesiu su matine folijos puse priliečiam nagą ir ją atitraukiame. Tose vietose, kurios buvo padengtos kaučiukine baze, liks folijos ženklai
  7. Nagas padengiamas viršutiniu gelinio lako sluoksniu (topu) ir kišamas po UV ar LED lempa
PNS profesionalūs klijai skirti folijai ir akučių klijavimui, 10 ml
Profesionalūs klijai PROFNAIL skirti folijai ir akučių klijavimui. Kurių pagalba sukursite nepakartojamą nagų dizainą. Klijai gali būti naudojami natūraliems nagams bei ilgalaikiu laku lakuotiems nagams.
Naudojimas:

Padenkite nago plokštelę klijais
Džiovinkite LED lempoje 5-10 sekundžių
Pridėkite norimą foliją prie nago ir tolygiai prispauskite
Belieka nulupti foliją
Jūsų nagas papuoštas

Talpa: 10ml
7,99 €