Sterilizatoriai, karšto oro sterilizatorius | nailschool.lt

Sterilizatoriai

Karšto oro sterilizatoriai yra skirti įvairių manikiūro ir pedikiūro metu naudojamų daugkartinių įrankių, tokių kaip žnyplutės odelėms, odelių atstūmiklis, žirklutės nagams, daugkartinio naudojimo dildžių pagrindai ir kt. sterilizavimui ir dezinfekavimui. Naudojant sterilizatorius užtikrinamas saugus ir higieniškas darbas su įrankiais ir sumažinama infekcijos rizika.

Sterilizatoriai: kaip juos išsirinkti?

Sterilizatorius reikėtų rinktis itin atsakingai. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į gamintoją. Svarbu pasirinkti tik patikimo ir puikiai vertinamo gamintojo produkciją, kadangi nuo to gali priklausyti sterilizatoriaus kokybė. Mūsų elektroninės parduotuvės asortimentą sudaro FERROPLAST prekinio ženklo sterilizatoriai, kurie per daugelį metų tapo puikiai vertinami dėl savo kokybės, produktyvumo ir patogumo.

Taip pat nepamirškite atsižvelkite ir į savo poreikius bei atkreipti dėmesį į sterilizatoriaus talpą. Sterilizatoriai, kuriuos rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje gali būti 5, 10 arba 20 litrų.

Kaip dažnai naudoti sterilizatorių?

Karšto oro sterilizatoriai turėtų būti naudojami po kiekvienos manikiūro ar pedikiūro procedūros, kuriai buvo naudojami daugkartinio naudojimo įrankiai. Taip bus užtikrintas saugus darbas ir kiekvienai klienei bus naudojami sterilūs įrankiai.

Ar būtina naudoti karšto oro sterilizatorių?

Jei dirbate su klientais, tuomet rekomenduojama turėti karšto oro sterilizatorių, kad manikiūras ir pedikiūras būtų tiek pat saugus, kiek ir kokybiškas. Sterilizatoriaus neverta turėti tik tuo atveju, jei manikiūro ir pedikiūro instrumentus naudojate tik sau. Tačiau verta žinoti ir kaskart prisiminti, kad net ir tuos įrankius, kuriuos turite asmeninėms reikmėms po kiekvienos procedūros reikia dezinfekuoti.

-30,00 €
PNS Karšto oro sterilizatorius 8L
Karšto Oro sterilizatoriai,naikina mikroorganizmus ir stabdo jų plėtrąю. Patogus ir stilingas karšto oro sterilizatorius. Puikiai sterilizuoja įrankius nereikalaudamas iš jūsų jokių pastangų. Tinka profesionaliam  naudojimui. Naudojamas su metaliniais įrankiais, draudžiama naudoti su plastikiniais įrankiais.
169,99 €
199,99 €