Akrilinė pudra, manikiūro priemonės | nailschool.lt

Akrilinė pudra

Akrilinė pudra tai priemonė, kuri suteikia nagų meistrui daug galimybių. Ji gali būti naudojama stiprinant nago plokštelę, suklijuojant nago įtrūkimus, sukuriant nagui matinį efektą, 3D dizainus ar pritaikant ją kuriant kitus nagų dekoro elementus. Dėl šio itin plataus akrilinės pudros panaudojimo, ją vertina ir savo darbe naudoja ne vienas profesionalus manikiūro meistras.

Nagai, padengti šia pudra yra itin lengvi, ploni, elastingi ir išskirtinai stiprūs. Būtent dėl pastarosios priežasties, ji dažnai naudojama stiprinant nagus ar suklijuojant nago įtrūkimus.

Platus šios priemonės panaudojimas ir kuriant įvairius dizaino elementus. Su šia preimone galima lengvai sukurti matinių nagų efektą, suteikti tam tikram dizaino elementui iškilias formas ar panaudoti kitų nagų dekoravimo idėjų išpildymui. Negana to, akrilinė pudra neskleidžia visiškai jokio kvapo, o ją naudoti itin lengva!

Mūsų elektroninės parduotuvės asortimentą sudaro tiek bespalvė, tiek ir spalvota akrilinė pudra, todėl lengvai išsirinksite jūsų poreikius tenkinančią priemonę ir galėsite džiaugtis išskirtine jos kokybe bei itin ilgai išliekančiu efektu!

Kaip naudojama akrilinė pudra?

Ši pudra naudojama dviem būdais: pirmasis - kai akrilinė pudra tiesiog užbarstoma ant medžiagos (pavyzdžiui, bazės ar gelinio lako), antrasis – kai nagas su neišdžiovinta priemone panardinamas į akrilinę pudrą.

SVARBU: jei akrilinę pudrą naudojate savo klientams, nago jokiais būdais nenardinkite į akrilinės pudros indelį! Tam, kad ją būtų saugu ir higieniška naudoti visiems klientams, pudrą rekomenduojama užbarstyti.