Frezos antgaliai, manikiūro priemonės | nailschool.lt

Frezos antgaliai

Frezos antgaliai veikia kaip nagų dildė ir yra skirti palengvinti, o tuo pačiu ir pagreitinti manikiūro bei pedikiūro procedūras. Šie antgaliai lengvai užmaunami ant frezos rankenėlės, o priklausomai nuo pasirinkto frezos antgalio jie gali pašalinti priemones nuo nago, poliruoti ir šlifuoti nago plokštelę, palengvinti darbą su odelėmis. 

Šie antgaliai yra ypač populiarūs ir kuo toliau tuo plačiau naudojami ne tik meistrų, kurie aparatinį manikiūrą atliekant grožio salone, bet ir moterų, kurios atlieka manikiūrą namuose tik sau. Tačiau prieš atliekant aparatinį manikiūrą, reikia suprasti kaip veikia freza, kuo skiriasi frezos antgaliai tarpusavyje ir koks antgalis kokiai procedūrai skirtas.

Frezos antgalių paskirtis

Frezos antgalių pasirinkimas yra toks didelis, kad vien pažvelgus į jų gausą sukasi galva! Norint išsirinkti reikiamą antgalį verta atkreipti dėmesį į tris pagrindinius kriterijus: gruoblėtumą, formą ir medžiagą, iš kurios pagaminti frezos antgaliai.

Frezos antgalių gruoblėtumas

Frezos antgalių gruoblėtumą žymi šios spalvos: balta, geltona, raudona, mėlyna, žalia ir juoda. Balta žymi patį švelniausią abrazyvą, geltona - labai minkštą, raudona - minkštą, mėlyna - vidutinio šiurkštumo, žalia šiurkštų, o juoda - labai šiurkštų abrazyvą.

Iš kokių medžiagų pagaminti frezos antgaliai?

  • Karbidiniai (kietmetalio) frezos antgaliai naudojami gelinio lako ar kitos medžiagos, kuria padengti nagai, pašalinimui arba gelio sluoksnio dildžiavimui. Tinka tiek manikiūrui, tiek ir pedikiūrui.
  • Deimantiniai frezos antgaliai - skirti aparatiniama arba kombinuotam manikiūrui bei pedikiūrui. Jie skirti darbui su minkštomis natūralaus nago zonomis t.y. plonos kutikulės šalinimui bei nagų galūnių švelnininmui. Taip pat šie antgaliai padeda išpręsti nagų nelygumo problemas.
  • Keramikiniai frezos antgaliai taip pat kaip ir deimantiniai naudojami aparatiniam ir kombinuotam manikiūrui bei pedikiūrui. Keramikiniai antgaliai nežaloja natūralaus nago ir kutikulės,nesukelia vidracijos bei neperduoda šilumos nagui. Šie antgaliai tinka žmonėms, kuriems yra pasireiškusi alergija metalams.
  • Frezos antgaliai pedikiūrui (podo diskai/pedikiūro diskai) - metaliniai disko formos antgaliai ant kurių klijuojasi įvairaus grubumo vienkartiniai abrazyviniai padeliai. Priklausomai nuo pedikiūro disko diametro, šie frezos antgaliai gali būti naudojami paruošiant kojų pirštus, nagų plokšteles, tvarkant kojų įtrūkimus ar visas pėdas.