Nagų priauginimo formelės, manikiūro priemonės | Nailschool.lt

Nagų priauginimo formelės

Nagų priauginimas yra procedūra, kurios metu natūralūs nagai prailginami nudojant nagų priauginimo formeles bei akrilą, poligelį ar gelį. Priauginti nagai gali būti įvairiausių formų bei ilgių. Todėl tai puikus sprendimas toms moterims, kurios svajoja apie ilgus, stiprius ir lengvus nagus.

Naudodami profesionalias nagų priauginimo formeles galėsite lengvai ir patogiai atlikti nagų priauginimą bei suteikti nagui norimą formą ir tinkamą ilgį. Mūsų asortimente atrasite kokybiškus nagų priauginimo formelių priedus bei dviejų rūšių pačias priauginimo formeles – apatines ir viršutines.

Kuo skiriasi apatinės ir viršutinės nagų priauginimo formelės?

Apatinės nagų priauginimo formelės yra universalios – su jomis galima išgauti įvairias nago formas bei pasirinkti, kokio ilgio nagus norima priauginti. Šios formelės yra lipinamos po natūraliu nagu, o skirstant ant jų priauginimui skirtas medžiagas nagui suteikiamas norimas ilgis.

Apatinės nagų priauginimo formelės yra išties patogios, tačiau dažniausiai šiuo būdu priauginti nagai reikalauja daugiau dildžiavimo suteikiant nagui tobulą formą.

Kalbant apie viršutines formeles, su jomis darbas yra greitesnis ir patogesnis, kadangi jos yra tvirtinamos ant natūralaus nago ir reikalauja minimalaus dilžiavimo, kas sutrumpina procedūros laiką. Formos suteikti taip pat nebereikia, kadangi naudojama tokia formelė, kokios formos norima nagų.

Sunku išsirinkti? Pasikonsultuokite telefonu +37067342106 arba elektroniniu paštu info@nailschool.lt. O taip pat galite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę adresu Gabijos g. 32, Vilnius.

−15%
PNS spaustukas viršutinėms formelėms
Spaustukai / segtukai viršutinėms formelėms. Saugiai fiksuoja viršutines formas ir supaprastina nagų priauginimo procesą.
0,85 €
1,00 €