Pagrindinis

ELECTRIC COSMETIC ARMCHAIR. LUX WHITE / BEECH 3M
Kosmetikos fotelis puikiai tinka grožio salonams ir SPA salonams, puikiai tinka kosmetinėms procedūroms, makiažui ir masažui. Jis valdomas elektra: - kojos atrama - kėdės aukštis - atlošas Visas nuotolinio valdymo pultas palengvina darbą. Fotelio užvalkalas lengvai plaunamas, pagamintas iš eko odos, atitinkančios griežtus ES reikalavimus. Be to, porankiai yra apdirbti medžiu, prireikus lengvai išardomi, o galvos atramos skylė leidžia atlikti masažą. Fotelis yra baltos spalvos.
999,00 €
Išpardavimas!−22%
VALERI gelinis lakas Flash 01, 6 ml
Geliniai lakai VALERI tai aukštos kokybės ir prieinami kiekvienam geliniai lakai, pagaminti meistrų - meistrams.
3,89 €
5,00 €

Išpardavimas!−22%
VALERI gelinis lakas Flash 02, 6 ml
Geliniai lakai VALERI tai aukštos kokybės ir prieinami kiekvienam geliniai lakai, pagaminti meistrų - meistrams.
3,89 €
5,00 €

-90,00 €
Online nagų priauginimo kursai „Meistras vertas milijono. Priauginimas“
Ar nori neišeidamas iš namų išmokti visų nagų priauginimo paslapčių? O gal ieškai kokybiškos ir tikslios online informacijos apie nagų priauginimą? Tuomet šie nagų priauginimo kursai „Meistras vertas milijono. Priauginimas“ yra būtent tai, ko ieškojote! Jūsų laukia teorinės ir praktinės vaizdo pamokos, diagramos, PDF failai, papildomos pamokos, kurios padės jums įsitvirtinti šioje sferoje, ir dar daug naudingos informacijos. Nes tai, ne tik dar vienas online nagų priauginimo kursas, tai – gerai apgalvota ir šimtus kartų praktiškai įgyvendinta sistema tobulam rezultatau pasiekti. 
360,00 €
450,00 €
Šildoma elektrinė kosmetologo kėdė su 4 varikliais AZZURRO 708A, balta
AZZURRO 708A 4 ELEKTROS KOSMETIKOS ARMATAS ĮKAITINTAS
Elektrinis kosmetikos fotelis, idealiai tinkantis grožio salonams ir SPA salonams. Dėl nepriklausomų variklių, naudojant nuotolinio valdymo pultą, kėdę galima sureguliuoti 4 plokštumose , suteikiant galimybę atlikti veido ir kūno procedūras. Nuotolinio valdymo pultu mes galime sureguliuoti kėdės aukštį, atlošo ir kojų atramų polinkį, nustatyti sėdynę lopšio padėtyje ir įjungti čiužinio šildymą.
 
AUKŠTA KOKYBĖ !!! 2 METŲ GARANTIJA !!!
 
Techniniai duomenys:
min. aukštis 59cm
maksimalus aukštis 91
sėdynės plotis 62cm
fotelio plotis su 88cm porankiais
galvos atramos plotis 39cm
kėdės svoris 70kg
keliamoji galia 140 kg
1 879,00 €
Išpardavimas!−22%
VALERI gelinis lakas Flash 03, 6 ml
Geliniai lakai VALERI tai aukštos kokybės ir prieinami kiekvienam geliniai lakai, pagaminti meistrų - meistrams.
3,89 €
5,00 €

Elektrinė kosmetologo kėdė LUX, juoda
LUX PEDICURE kosmetikos fotelis
 
Kosmetinis fotelis puikiai tinka grožio salonuose ir SPA salonuose, puikiai tinka kosmetinėms procedūroms, pedikiūrui, makiažui ir masažui. Jį elektra valdo elektra:- kėdės aukštis- atlošas- kojų atramos
Visas nuotolinio valdymo pultas palengvina darbą. Fotelio užvalkalas lengvai plaunamas, pagamintas iš eko odos, atitinkančios griežtus ES reikalavimus. Be to, porankiai yra apdirbti medžiu, prireikus lengvai išardomi, o galvos atramos skylė leidžia atlikti masažą.
1 199,00 €